Jump to content
Valium

Servicii SEO/gazduire web

Recommended Posts

Am vazut ca multi isi fac reclama aici (in bloguri si bloggeri), site-ul de mai jos nu-i al meu dar ma ocup si eu de el (suport tehnic, etc)

PWG HOST - servicii seo, vps, vds, domenii..

Vroiam sa va prezint pachetele SEO..preturile incep de la 7 euro (dureaza intre 24 de ore si 5 zile finalizarea unei comenzi pentru SEO). Un exemplu de pachet SEO

Inscrierea in 4500 directoare

Site-ul tau in 250 motoare de cautare

Scrierea a 500 de articole originale

Promovare pe Facebook

35.000 backlink-uri garantate

Analiza SEO GRATUITA

Promovare pe Twitter

Sunt preturi destul de mici pentru gazduire web (incepand cu 0.90 EURO pe luna)..pachetele includ protectie flood/ddos.

Site: PWGHOST.COM - PWG HOST - gazduire web, protectie ddos si flood, inregistrare domenii ieftine, servere Metin2, gazduire Counter-Strike - Professional Web and Game hosting, creare site-uri la preturi mici, protectie ddos flood, protectie ddos flood gaz

Link to comment
Share on other sites

Inscrierea in 4500 directoare

Site-ul tau in 250 motoare de cautare

Scrierea a 500 de articole originale

Promovare pe Facebook

35.000 backlink-uri garantate

Analiza SEO GRATUITA

Promovare pe Twitter

:))))))))

Cu un VPS(cu windows) puternic si GSA SER+Indexer+Breaker si setarile corespunzatoare poti face peste 35k de backlink-uri. Intrebarea mea este ce fel de backlink-uri oferi?

Promovare Facebook & twitter? Cred ca oricine stie cum sa faca asta.

Pentru analiza SEO ai ahrefs.

Link to comment
Share on other sites

ElChief PWG HOST este primul pe Google la gazduire web protectie flood, gazduire web flood, gazduire web protectie ddos, gazduire web protectie hacking si altele.. titlul este cam incarcat o sa ma ocup acum. snoopy promovare pe facebook reprezinta postarea respectivului site pe cateva pagini ce trec de 10.000 like-uri, preturile conteaza.

daca vrea cineva detalii suplimentare despre serviciile SEO poate sa lase un ticket pe site inainte de a comanda pentru a vedea despre ce e vorba, daca se merita sau nu .

Multumesc hate.me pentru observatie ma ocup acum, ce-i drept m-am grabit cu tot.

Link to comment
Share on other sites

ElChief PWG HOST este primul pe Google la gazduire web protectie flood, gazduire web flood, gazduire web protectie ddos, gazduire web protectie hacking si altele.. titlul este cam incarcat o sa ma ocup acum. snoopy promovare pe facebook reprezinta postarea respectivului site pe cateva pagini ce trec de 10.000 like-uri, preturile conteaza.

Sunt curios daca te-ai uitat cati cauta asta =))))))))))))))), esti primul pentru ca nimeni nu a vrut sa faca linkbuilding pentru niste cuvinte care nu le cauta nici dracu, in fine, succes.

Aveti grija sa nu va futeti "clientii"

Link to comment
Share on other sites

ElChief PWG HOST este primul pe Google la gazduire web protectie flood, gazduire web flood, gazduire web protectie ddos, gazduire web protectie hacking si altele.. titlul este cam incarcat o sa ma ocup acum.

snoopy promovare pe facebook reprezinta postarea respectivului site pe cateva pagini ce trec de 10.000 like-uri, preturile conteaza.

@1 Este primul pentru keyword-urile alea pentru ca sunt in romana, ia cauta tu cu "webhost ddos protection" sau toate keyword-urile alea traduse in engleza atunci o sa poti sa zici ca ai facut ceva.

@2 Asa si ce e mare lucru sa faci asta, cine a auzit de promovare pe retele sociale si nu stia sa faca asta?

Iti urez succes cu firma desi ma indoiesc ca o sa ajungeti undeva, dar in fine..

Link to comment
Share on other sites

I will give you 91,000 backlinks mix of wiki, social, edu, blog comments for $9

91k backlinks for $9, We will provide a mix of (wiki, social, edu, blog comments) comments for maximum SEO benefits. this will be: 60k wiki links+ 1k social + 20k .edu + 10k blog comments, please note that we will use max of 5 keywords per any wiki article we create, we didn't limit the URLs and Keywords you can provide, we will deliver detailed reports for each backlink created, simply it's the best don't waste your time and Order Now.

12-1.jpg?1381965149

I will give you 91,000 backlinks mix of wiki, social, edu, blog comments for $9 : fastcash - MadaVio FastCash

Link to comment
Share on other sites

Ce sunt cu preturile alea pe pachetele SEO ?

Sunt preturi extrem de mici. Chiar si 100 euro e un pret de junior pentru SEO indiferent de nisa.

100 Articole originale - Cred ca folositi un generator de ala de cuvinte care creeaza un continut unic dar in fine, sa zicem..

In cat timp faceti aceste articole ?

1000 directoare - Pe sistemul "mult si prost". E mult mai bine sa te inregistrezi in 15-20 directoare cel mult iar pentru fiecare director sa ai cate un anchor text diversificat si o descriere diversificata.

10.000 backlink-uri garantate - De unde ? In cat timp ? 10.000 backlinkuri in 3 zile iar apoi se vad astia rupti in gura de Gogu, sau cum ?

Jale.

Edited by say3er.
Link to comment
Share on other sites

Ce sunt cu preturile alea pe pachetele SEO ?

Sunt preturi extrem de mici. Chiar si 100 euro e un pret de junior pentru SEO indiferent de nisa.

100 Articole originale - Cred ca folositi un generator de ala de cuvinte care creeaza un continut unic dar in fine, sa zicem..

In cat timp faceti aceste articole ?

1000 directoare - Pe sistemul "mult si prost". E mult mai bine sa te inregistrezi in 15-20 directoare cel mult iar pentru fiecare director sa ai cate un anchor text diversificat si o descriere diversificata.

10.000 backlink-uri garantate - De unde ? In cat timp ? 10.000 backlinkuri in 3 zile iar apoi se vad astia rupti in gura de Gogu, sau cum ?

Jale.

ce parere ai despre : I will give you 91,000 backlinks mix of wiki, social, edu, blog comments for $9 : fastcash - MadaVio FastCash

incearca acum serviciul meu seo si daca nu iti place ce primesti iti dau banii inapoi GARANTAT!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...