Jump to content
greerasu_tony

A folosit cine site-ul www.Farataxe.com ?

Recommended Posts

A folosit cine site-ul Comenzi USA | Farataxe.com ? Am cumparat un telefon din state si l-am trimis la ei la depozit , pana acum par seriosi , cum ii sun raspund la telefon , pe facebook vad ca inca nu s-ar fi plans niciunul ca nu a primit produsul ( verifici destul de des in cat sa nu aiva timp sa stearga comentariu-ul ) , Plata pt transport am facuto prin paypal si am vazut ca este cont facut pe firma si este US. Verified , mi-e mi-se pare ok site-ul pana acum nu am reusit sa gasesc nimic in neregula cu ei , voi ce parere aveti ? L-ati folosit vrodata ?

Link to comment
Share on other sites

Ca si update la postu de mai sus. Am luat legatura cu o prietena care a dat like la pagina. Pagina se pare ca a fost cumparata si schimbata. Nu tine minte sa fi dat like deci ai grija.

nu prea avea cum sa o schimbe , din cate stiu eu la paginile peste 1k like nu se poate schimba numele .

Sa vedem , ce o fi o fi noi sa fim sanatosi

Am mai gasit cate ceva despre ei :

http://www.airsoftromania.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=21324

http://www.macuser.ro/index.php/forums/viewthread/45082/

Edited by greerasu_tony
Link to comment
Share on other sites

Imi poti zice mai exact cum pot sa comand..prin ei?

iti faci cont pe Comenzi USA | Farataxe.com , iar dupacea cand cumper bagi adresa de pe site-ul lor si numele tau , daca cumperi un telefon sau ceva pana in 1kg te costa 15$ transport-ul , plus curier-ul in tara vro 15lei . Colet-ul iti vine acasa si nu se plateste vama . Cel putin asa se spune pe site , sa vedem cand il primesc daca sunt chiar seriosi sau nu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...