Jump to content
VaD_SuNeTe

Parere firma

Recommended Posts

Foloseste Atlassib pentru colete mici si Tabitha Tour pentru 100 kg+ . Eu i-am umplut un microbuz pe 3/4 unuia de la Tabitha si am dat vreo 240 euro pe 240 kg . M-a futut el pana sa vina si dupa aia ca a parcat la vreo 200 metri si am carat cutille ca prostul ,dar m-am usurat si eu .Nu mai stiu cum erau preturile dar le aveau fara nici un inteles , 2 euro pana in 100 kg si 1 euro daca treci peste , nu mai stiu exact , dar era cumva ca daca aveai putin , mai cumparai 2 sticle de apa si le puneai in cutii si ieseai mai ieftin .

Link to comment
Share on other sites

Vream s? ?tiu seriozitatea , ?i pe mine m-a futut la cap.

Este 1,30euro/kg sii TV-ul face parte din alt? categorie deci 70euro s? trimit numai TV-ul( nu se taxeaz? normal cu 1,30euro/kg)

Seriozitatea este maxima din cate stiu:

- 0740 238 352

- 0752 163 101

Acum au o metoda noua pentru colete, astfel orice colet este trecut intro baza de date, pentru orice problema legata de soferi, il puteti contacta pe administratorul societatii, la numerele precizate mai sus (nr personal + societate) la care raspunde doar el :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...