Jump to content
gabybv

Despre copii ist

Recommended Posts

Asa sa incep cu inceputul , astazi mi-am adus aminte de copii aceea de pe ist , care au patat si imaginea RST nu dau ex pentru ca se stie prea bine de ei , ma gandesc o comunitate atat de mare ca RST cum de nu ia niste masuri impotriva acelor copii care au "copiat" acest forum si vor sa para cei mai tari cu niste tool-uri cele mai multe nu fac decat ping si nimic altceva , si au atat tupeu sa vorbeasca de baietii de aici care sunt de 10 mii de ori mai buni ca ei in cunostinte , cum ca rst are noroc cu xservers ca rst down si tot felu de porcarii , eu unul ma simt asa... chiar daca nu am niciun drept aici si nu am contribuit pentru comunitate , tocmai am vazut ca au schimbat forumu cu un SMF , eu propun ca baietii care sunt mai priceputi de aici sa i invete o lectie , mai nou apar tot felu de comunitati pe net copiate dupa rst!

P.S : Fiecare are dreptu la libera exprimare (scuzati greselile gramaticale )

Edited by gabybv
Link to comment
Share on other sites

Information about the time zone abbreviation IST – India Standard Time - where it observed and when it is observed.

What the fuck is IST ?

Pot sa copieze de 1000 de ori ce e aici. O comunitate nu se formeaza cu un soft instalat.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...