Jump to content
Cuddlybunny

Liber la munca in UE

Recommended Posts

Stau in UK de aproximativ 5 ani deci cred eu c? am ie?it din tar?. Mul?umesc pentru c? mai luminat dup? cum am zis nu eram sigur.

Pai faceti topic despre tigani daca vreti sa va varsati amarul pe ei . Deschideti un topic cu ´´liber la munca in UE´´ ,cand asta de ani de zile e aceeasi chestie .Apoi va luati de tigani si hoti ,pai ce pula mea au tiganii si hotii cu munca? Ai sa ii vezi la coada la recrutare de forta de munca ? Aia ieseau si pana acum , si in 2013 si 2010 si 2008 , daca aveau bani in buzunar si sofer puteau sa bea in 8 tari in 2 zile ca nu ii intreba nici dracu´ de sanatate . Ati citit despre romani , bulgari si Uk si acum generalizati. Daca esti imbracat bine si stii sa te comporti cu lumea , nu ai treaba nicaieri cu ´´Vai , sunt roman si din cauza asta sunt denigrat´´ .

Link to comment
Share on other sites

Pai faceti topic despre tigani daca vreti sa va varsati amarul pe ei . Deschideti un topic cu ´´liber la munca in UE´´ ,cand asta de ani de zile e aceeasi chestie .Apoi va luati de tigani si hoti ,pai ce pula mea au tiganii si hotii cu munca? Ai sa ii vezi la coada la recrutare de forta de munca ? Aia ieseau si pana acum , si in 2013 si 2010 si 2008 , daca aveau bani in buzunar si sofer puteau sa bea in 8 tari in 2 zile ca nu ii intreba nici dracu´ de sanatate . Ati citit despre romani , bulgari si Uk si acum generalizati. Daca esti imbracat bine si stii sa te comporti cu lumea , nu ai treaba nicaieri cu ´´Vai , sunt roman si din cauza asta sunt denigrat´´ .

?i m? rog de ce îmi dai mie quote ?i zici asta? Eu am f?cut topicul ?sta? Eu unul am cerut ?i închiderea lui + îam dat ?i report. Sunt de aceia?i p?rere ca tine adic? pula mea sunt destul de mediatiza?i nu are rost s? mai discut?m ?i noi despre ei.

Link to comment
Share on other sites

Pentru unii liber la munca in UE, pentru unele liber la munca la mUE

Asa-i, nu mai vor 20 de lei in Romania... Pe munca pe care o presteaza in strainatate, isi fac vila in Romania, isi iau BMW, etc... :)))

Ma... voi,astia frustrati, nu va mai chinuiti sa scrieti degeaba... Daca nu sunteti de acord cu topicul, atunci mergeti si va distrati pe altele, nu veniti aici sa va varsati nemultumirea, atata timp cat nu sunteti de acord cu subiectele acestuia. :-H (FarSe, cerinta asta nu e si pentru tine)

Edited by Cuddlybunny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...