Jump to content
ExpressRunning

Je se prezinta

Recommended Posts

Guest Kovalski

Bai pinguinilor, mai terminati in sange cu flame-urile astea tampite, parca sunteti super genii ale informaticii, ti-ai dreaq de pitpalaci.

Lasati omu sa-si faca prezentarea, buna, proasta cum o fi ea, este al lui, ori ii urati bun venit ori dispareti in pula mea de aici, ca numai de offtopic sunteti buni sa mai faceti si voi un post in plus, la un tutorial sau la un subiect mai delicat nu va vad sa va ingramaditi.

on: bine ai venit bre, ai de la cine sa inveti si xss si sqli si ce naiba mai vrei matale sa inveti.

Link to comment
Share on other sites

Bai pinguinilor, mai terminati in sange cu flame-urile astea tampite, parca sunteti super genii ale informaticii, ti-ai dreaq de pitpalaci.

Lasati omu sa-si faca prezentarea, buna, proasta cum o fi ea, este al lui, ori ii urati bun venit ori dispareti in pula mea de aici, ca numai de offtopic sunteti buni sa mai faceti si voi un post in plus, la un tutorial sau la un subiect mai delicat nu va vad sa va ingramaditi.

on: bine ai venit bre, ai de la cine sa inveti si xss si sqli si ce naiba mai vrei matale sa inveti.

?i dac? mai scriam ?i un

on: bine ai venit!

era mult mai bine ?

la asemenea r?spunsuri tu te a?tep?i s?-i oferim respect? m? pi? pe el ?i pe minusul ?la care mi l-ai dat la reputa?ie.

@maresky - sincer, nu-mi pas?.. nu stau în reputa?ie.

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

^Eu v-am dat -rep celor care ati facut trolling, si vezi cum vorbesti sa nu pleci in lumea copiilor, cu tot cu jucarii.

?i se pare c? vorbeam de altcineva? ?tim cu to?ii c? tu ne-ai dat.. but

420451329.jpg

...sau cel pu?in eu.

uite, ti-am ?i desenat

420452363.jpg

Pai si ce nu-ti convine, ai luat -rep si nu warn, ar trebui sa fii multumit.

tocmai c? nu-mi pas?...

..doar te-am întrebat dac? era mai bine s? adaug

on: bine ai venit!

Edited by EAdrian
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...