Jump to content
xPowerSource

Ce limbaj de programare pentru un AC

Recommended Posts

  • Active Members

De ce crezi tu ca vei avea mai mult succes decat EAC?

Crearea unui AC nu este o munca de o persoana. Este o munca de echipa, pe parcursul a mai bine de un an. LAsati la o parte fabulele astea, lasati joaca si invatati ceva util. Nici macar bani nu ai ca sa incepi asa ceva.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Ba frate eu nu stiu de ce mereu deviati de la subiectu' omului.. ii raspundeti asta/asta fara sa-l dojeniti sau pula mea alte chestii; Va mirati de ce mai avem satanisti pe forum; Omu daca vrea sa invete o chestie il ajutati... nimeni nu s-a nascut invatat, chiar daca unora le "vine mai firesc"sau mai "logic" anumite chestii.

( Da, stiu ca mereu sunt thread-uri de genul si ca multi se satura de chestii de genul acesta zilnice ... n-ai ce sa "le faci".)

Sa fiu ON: C/C++ ; Pentru ca ai mentionat consumul de resurse redus ti-as recomanda Python sau alte limbaje mai light;

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Oke.

ON TOPIC: C/C++, .NET, Eiffel, Java, C#.

Daca o sa le stii pe astea, probabil vei stii sa faci si un AC. 80% din astea au fost folosite sa se faca CS:GO deci iti sunt necesare sa construiesti un AntiCheat ce este injectat in joc.

Daca vrei sa gandesti pozitiv, gandeste-te ca pentru a construi un anticheat pentru un joc este acelasi lucru, la scara putin mai mica, cu a construi un antivirus pentru windows.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...