Jump to content
Kalashnikov.

Sedinta generala [unofficial rst meeting]

Recommended Posts

Motivul acestei sedinte este pentru a indruma noul colectiv si pentru a preveni unele situatii pe care nici o persoana nu si le-ar dori.

Prea multi tineri sfarsesc in puscarie pentru ca nu au fost indrumati sau au fost influentati de catre altii.

Multi tineri nu realizeaza faptul ca savarsesc anumite infractionalitati informatice, si abuza de cunostintele lor pentru a provoca daune, din teribilism sau fiind influentati.

PM pentru cei care vor sa vina, vom dezbate lucruri interesante (o sa va las eu pm inapoi cu serverul unde se va tine conferinta).

Data: Miercuri 12.03.2014 ora 20:00 (Bucharest GMT+2)

Noi am fost ajutati si indrumati la randul nostru, acum a venit vremea noastra sa ajutam si sa indrumam tinerii pasionati de infosec.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE CATRE TOTI MEMBRI T***-**M ! NU VA PREZENTATI LA NICI UN FEL DE CONFERINTA ACEASTA CONFERINTA ARE SCOPURI ASCUNSE VA ROG PENTRU SECURITATEA VOASTRA SA NU VA PREZENTATI!!

"scopuri ascunse" , abis si bagamias ... iara va-ti trezit peste noapte si voi ?!

Sunt satul pana peste cap de copilariile voastre, de conferinta voastra, de ajutorul si sprijinul oferit... cred ca fix de asta numai poti tu, de cei care se duc pe copca, vrei sa ajuti pe cineva nou?

Poftim, dai acest link https://rstforums.com/forum/16359-sfaturi-de-om-batran-pentru-ai-nostri-hackeri-tineri.rst sa-l citeasca cap coada, ulterior un sut in fund si cam asta e...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...