Jump to content
tw8

Cum se schimba oamenii

Recommended Posts

Azi rasfoiam forumul, si deodata mi se deschide un PoP-Up. Se pare ca am un nou mesaj privat....sa vedem despre ce e vorba.

Deschid mesajul, si vad scris in el:

zi-mi si mie te rog cum inlocuiesc la XSS de yahoo : http://captcha.chat.yahoo.com/go/captchat/?img=javascript:alert(document.cookies) cu document.location ca sa pun linkul sitului meu cu graberul php

Pentru ca m-am saturat de cereri idioate si pentru ca sunt adeptul "nelamuririle se rezolva pe forum, nu pe PM", ii raspund :

N-ar fi naspa daca nu ar exista atatea tutoriale pe Google ? 
Invata, nu astepta sa iti vina totul mura in gura.
Bafta !

Dupa care primesc mesaj cu un continut tipic romanilor:

ma nepoate ce suferi asa de mult de tine; dai impresia ca stii ceva dar esti varza, cred ca si tu faci parte din categoria de sugaci. nu ti-am cerut pe mata si pe tacto ti-am cerut un simplu ajutor puteai sa zici ca nu ma ajuti dar nu imi zici mie sa caut pe google ca am cautat de am inebunit si nu am gasit nici un exemplu de genul ala. ai mai mult de 12 ani ma copile ???? UN SFAT PENTRU TINE IMPUSCA-TE!!!!

Ca un om "sincer" ce sunt, ii raspund:

Am 8 ani .

Si din nou un mesaj tipic romanesc :

lol se vede, greseala mea ca te-am facut sa pari mai batran, dar oricum si la 8 ani poti sa te impusti sa faci un bine omenirii

Ce parere aveti despre aceste bruste schimbari de atitudine :)) ?

Link to comment
Share on other sites

Dezvaluie NICK... merita sa fie ejaculat...:))....

HexString sa ma ejaculez in mata ma ca tu meritai sa fii ejaculat la wc.

tw8 inca odata dai dovada de copil. daca am apelat la ajutorul tau am facuto pentru ca aici era vorba sa ajuti daca stii si pe altul care nu stie sau sa-l indrumi. Sunt satul de copii ca tine care sufera de ei, mai stiti altceva decat sa trimiteti pe google?

Iar eu ti-am dat tie un sfat, pe care vad ca nu l-ai urmat.Nu-i nimic mai ma repet odata impusca-te si tu si cei ca tine, sincer nu am nimic personal cu tine si cu nimeni dar daca voi vreti sa aveti ceva personal cu mine puteti sa-mi spuneti.

Iar celor care nu ma cunosc si nu au stat de vorba vreodata cu mine le cer sa se abtina sa mai comenteze la adresa mea.

Sunt de atata vreme pe forumul asta si nu am jignit pe nimeni si nu-mi place sa fiu jignit si barfit pe la spate.Din pacate am dat tocmai acum de topicul asta in care se pare ca cineva vroia sa iese in evidenta punand pe altul intr-o lumina proasta.

Faptul ca nu stiu javascript ma face cel mai prost de pe forum?

daca asta e opinia voastra atunci va las in pace cu formul vostru.

Daca asta o stilul vostru de a va amuza atunci mai iesiti in lumea reala ca a dat dreaq prosteala in voi de atata stat in casa cu nasul in calculator....

ar mai fi multe de zis si putine de facut dar deocamdata atat

si abia astept sa fiu pus la zid si sa aruncati cu pietre in mine.

HexString inca o data vezi sa nu ajunga floodu in pizda la mata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...