Jump to content
MostWanteD

ce parere aveti despre bet365 sniper?

Recommended Posts

Uitati aici dovada de plata de la imaginile alea: http://snag.gy/25kZT.jpg pentru cei care probabil o sa adune ca sa vad ca e vorba de aceleasi sume, mi-au luat comision 48 sau 50€ am uitat....

CEEA CE VREAU SA ARAT ESTE FAPTUL CA EXISTA FORME SA FACI BANI REPEDE SI USOR, DE LA 30 DE SCUNDE LA ORE SAU ZILE...SI CA NU ESTE TOTUL CUM ZICETI VOI "SCAM" PENTRU CA NU ATI AUZIT NICIODATA, SAU NU ATI STUDIAT, VAZUT ETC...

//Toti banii aia care au intrat, i-am facut in aceasi zi..e vorba de 1000 si ceva de euro parca, vedeti voi in imaginile de sus...asa fac mereu, sunt un exemplu clar ca nu orice e scam, si asta este ceea ce vreau sa arat, repet. Nu sufar sa ma dau mare ca fac nu stiu ce suma pe zi pentru ca nu castig nimic.//

da-mi o adresa de mail

Link to comment
Share on other sites

Am inceput sa o citesc:

Are 49 de pagini dar scrisul e destul de mare ca sa incapa mult.

Citind prefata (adica pana la pagina 6, unde incepe cuprinsul) deja iti faci o parere, rezumand:

1. Sa nu cumva sa dai cartea nimanui ca altfel te beleste.

2. Sa nu o dai nici prietenilor tai si nici lu' ma-ta ca altfel iar te beleste.

3. Sa nu te astepti sa castigi vreo avere (prin urmare se cam contrazice ca atunci cand vrea sa ti-o vanda iti tot zbiara in urechi ca face bani cacalau pe zi, acum, dupa ce i-ai luat cartea, nu mai face) aplicand ce scrie in ea fiindca:

1. Tot ce scrie in ea se bazeaza pe intuitia proprie a celui ce a scris-o decat pe vreun fundament matematic.

2. Sa te inveti si cu pierderile ca din varii motive se poate sa se intample. Nu-i vina lui, strategia e buna, e vina ta, e vorba de zodia in care te-ai nascut probabil.

3. In caz ca ti s-a acrit de atata castig sa nu te astepti ca iti primesti banii inapoi. NU E NICI UN REFUND !

Suna promitator, nu ?

Continui sa o citesc pe toata ca poate m-am inselat si revin cu o recenzie (daca mai este nevoie).

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai agitati atat, site-ul ala e o porcarie, mai bine ca mine nu stie nimeni...in 2014 site-ul bet365 a avut un bug si la bursa si la sport, s-au facut destui bani...1eyhl.jpg

P.S Au restrictionat accesul pe Ro. pentru ca si-au dat seama ca au fost pagubiti... 88% parca era procentul de "daune"...

Edited by the.fish3r
Link to comment
Share on other sites

Nu va mai agitati atat, site-ul ala e o porcarie, mai bine ca mine nu stie nimeni...in 2014 site-ul bet365 a avut un bug si la bursa si la sport, s-au facut destui bani...1eyhl.jpg

P.S Au restrictionat accesul pe Ro. pentru ca si-au dat seama ca au fost pagubiti... 88% parca era procentul de "daune"...

Vorbesti de bet365 ?

Nu stiam...

Oricum, am citit cartea aseara dar nu am mai postat. Concluzia: eu nu as baga bani asa cum zice ala. Cica daca vezi un grafic care creste lent ala o sa si scada lent iar unul care creste rapid, abrupt, tot abrupt o sa scada. Adevarat. Dar neconvingator. Mai are si alte "metode" de castig insa toate se bazeaza pe supozitii, mai exact, pe tot felul de banuieli. Nu as baga bani in asa ceva fiindca e ca si la ruleta: faci martingale dar trebuie sa te tina punga fiindca se poate (din auzite stiu) ca poate sa-ti dea si de 27-37 de ori aceeasi culoare.

Uitati aici care e secretul:

Link to comment
Share on other sites

El iti spune ca procentul de castig e de ~ 90% . M-am jucat si eu putin cum te indruma cartea si am constatat urmatoarele :

1. Trebuie sa deschizi 3-4 piete sa le ai in fata constant (3-4 monitoare) ca sa poti prinde acele "killer signals"

2. Ideea principala e ca poti beneficia de optiunea inchide pariul. Singura metoda de castig, dupa parerea mea, este sa apreciezi corect trendul pe la minutul 2-3 si apoi sa ai sa noroc sa iti scada sau sa iti creasca substantial sa poti inchide pariul cu un profit bunicel.

3. Pietele de la bet365 au destul de multe fluctuatii, nu sunt chiar asa previzibile cum le prezinta autorul cartii. Pe langa faptul ca nu o sa urce sau sa coboare graficele asa cum le prezinta el in carte, e posibil ca atunci cand vor urca sa nu scad a:) am intalnit si 4-5 serii in care au urcat si abia apoi au coborat.

In concluzie, se pot face bani daca stai "sniper" pe burse si doar daca folosesti optiunea de inchide pariul. In ultimele 30 secunde piata se poate schimba imprevizibil si tu nu mai ai niciun control

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai agitati atat, site-ul ala e o porcarie, mai bine ca mine nu stie nimeni...in 2014 site-ul bet365 a avut un bug si la bursa si la sport, s-au facut destui bani...1eyhl.jpg

P.S Au restrictionat accesul pe Ro. pentru ca si-au dat seama ca au fost pagubiti... 88% parca era procentul de "daune"...

Sa inteleg ca ai pariat 10.000 pe de euro ca se dau mai mult de 6 /10 cornere ?

Care era bug-ul ?

Link to comment
Share on other sites

El iti spune ca procentul de castig e de ~ 90% . M-am jucat si eu putin cum te indruma cartea si am constatat urmatoarele :

1. Trebuie sa deschizi 3-4 piete sa le ai in fata constant (3-4 monitoare) ca sa poti prinde acele "killer signals"

2. Ideea principala e ca poti beneficia de optiunea inchide pariul. Singura metoda de castig, dupa parerea mea, este sa apreciezi corect trendul pe la minutul 2-3 si apoi sa ai sa noroc sa iti scada sau sa iti creasca substantial sa poti inchide pariul cu un profit bunicel.

3. Pietele de la bet365 au destul de multe fluctuatii, nu sunt chiar asa previzibile cum le prezinta autorul cartii. Pe langa faptul ca nu o sa urce sau sa coboare graficele asa cum le prezinta el in carte, e posibil ca atunci cand vor urca sa nu scad a:) am intalnit si 4-5 serii in care au urcat si abia apoi au coborat.

In concluzie, se pot face bani daca stai "sniper" pe burse si doar daca folosesti optiunea de inchide pariul. In ultimele 30 secunde piata se poate schimba imprevizibil si tu nu mai ai niciun control

Da, trebuie sa stai la panda, si nu tot timpu imediat dupa o urcare (bull) urmeaza o coborare (bear).

De ex. eu in ultimele 48 de ore, am pariat 89 de lei si am castigat 96 ... din pariuri de 1 leu ... in timpul serviciului, cu tot felul de distrageri. Poate daca te "concentrezi" ar iesi bani de un suc, nu stiu ce sa zic. Trebuie sa ai si inspiratie totusi ... parerea mea, ca sa faci multi bani.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai veniti cu vrajeli din astea. Nu s-au facut bani niciodata cu vreo strategie la asa ceva si nici nu se vor face vreodata. Sa pariezi la bursa pe 5 minute si chiar si pe o zi e pur gambling. Variatiile sunt foarte mari ca sa stii tu la nivel de minut cum se va duce graficul.

Dar se pare ca ati vazut ca cineva v-a postat metoda pe care o tot scandati pe aici in nenumarate posturi si acuma ca vedeti ca luma a vazut ca nu e nimic de capul ei, veniti cu vrajeala ca aveti voi strategii nemaiauzite care merg struna. Bitch, please !

Vedeti ce zice la inceput:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...