Jump to content
Ricuta

Sa deschis un nou PPI

Recommended Posts

MonetizeSolution este un nou site Pay-Per-Install creat de 3 romani: Eu - Geoshua ( Geosh ), Rusnacus (Andrei) si Puradino (Alexandru)

Este un Site PPI Obisnuit cu Ratele... Ei bine nu sunt foarte mari, dar depasesc majoriteatea site-urilor de genul acesta. Ele sunt mai mici deoarece este doar inceputul, daca avem trafic si multi utilizatori, vor creste semnificativ.

Link de Reff Catre site: As avea o rugaminte.. sa va inscrieti pe linkul meu de reff... mai bine sa castig eu putinul ala decat sa se duca la alt cineva..:)

MonetizeSolution LTD

Rate maxime:

US: 1.20

DE: 0.6

GB: 0.6

FR: 0.5

CA: 0.5

ES: 0.4

NO: 0.3

AU: 0.3

IT: 0.3

DK: 0.3

JP: 0.3

CH: 0.3

SE: 0.3

AT: 0.3

NL: 0.3

BE: 0.3

NI: 0.25

RU: 0.25

FI: 0.15

PL: 0.15

IE: 0.15

SG: 0.15

TR: 0.15

AR: 0.15

ZA: 0.10

IQ: 0.10

MX: 0.10

CZ: 0.10

UA: 0.10

VN: 0.10

QA: 0.05

TH: 0.05

Alte tari: aproximativ 0.07

Edited by Ricuta
Link to comment
Share on other sites

Acest site este in top 5 PPI-uri de pe piata parerea mea, lucrez cu iei de la infintare , am primit deja 3 plati , ratele dupa parerea mea sunt maricele ,eu sunt multumit de iei.

Pentru cine doresc nise ,metode, sfaturi etc.,. Dati-mi Pm cu un id de mess , skipe ceva si va caut eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
În afar? c? ur?sc petardele ?stea de site-uri ?i c? nu ai voie cu link de referal, de ce mai pui oamenii pe aici s? se înscrie sub referal dac? tu e?ti proprietarul site-ului ?i mai ales ce câ?tigi tu din asta?

Probabil ca omul cu ce obtine de la refferali ii baga in site, nu ai de unde sa stii, trebuie sa mai folositi si logica cateodata :)

-Eu nu folosesc astfel de site-uri si nu imi place nici un fel de PPx...dar fiind offline site-ul banuiesc ca nu le-a mers bine :-??, da-le-ncolo ca si asa mai bine vinzi un pix ceva si scoti mai mult si mai repede-

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...