Jump to content
nein

[vps-uri linux]help

Recommended Posts

Salutare

Ce pot face cu niste vps-uri linux am la dispozitie cateva zile primite de la cineva niste vps-uri

pe linux [ubuntu + centos ]

62GB / 25 CPUs 320GB SSD Disk 3TB Transfer [2 bucati ] + altele pana in 32 GB RAM / 15 CPUS

ce pot sa fac cu ele , inafara de scanat dupa alte vps-uri, flood-uri prostii

pot sa pun pe ele minning sau nu se mai merita? alte ideei , help :)

viteza de net intre 60MB-120MB

Edited by nein
Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai din ce sa ai profit decat daca te apuci sa minezi un coin nou aparut ca sa faci cateva bucati /zeci /sute (depinde de fiecare) in speranta ca mai tarziu sa ii creasca valoarea si sa il vinzi scump, dar metoda asta e la noroc..

De un scan ar fi foarte bune.. daca au si net bun rupi pe thread-uri :))

Link to comment
Share on other sites

Am ?i eu câteva vps-uri linux mai sl?bu?e la putere.La toate am acces root. Ceva de genu:

4-16 GB RAM

2 CPU - 4CPU

100GB DISKSPACE.

BANDWITH - trebuie s? m? uit // momentan nu sunt acas?.

Net între 200-400MB/s - testat pe speedtest cu speedtest-cli.

Viteza netului mai scade ?i la 120-60-50 MBs. Câteodata la download scoate cam greu?. 20 MBs , depinde de unde downloadez.

Sunt din Germania , Frankfurt. Desigur viteza netului variaz?. Am ?i eu câteva buc??i disponibile 10 zile fiecare. A? vrea s? ?tiu ce pot face cu ele.

Edited by dirtycash
Link to comment
Share on other sites

Are cineva ceva scannere de shell/cpanel/ssh mai bune [pot oferii ceva root-uri prinse recent ! destul de bunicele ..]

!!!! up : OFER 1 ROOT GRATIIS 8 GB RAM / 4 CPU 80 GB SSD HARD [new york sau san francisso sau olanda] !!!!!!

Primu venit primu servit peste 150 POST !

Link to comment
Share on other sites

Are cineva ceva scannere de shell/cpanel/ssh mai bune [pot oferii ceva root-uri prinse recent ! destul de bunicele ..]

!!!! up : OFER 1 ROOT GRATIIS 8 GB RAM / 4 CPU 80 GB SSD HARD [new york sau san francisso sau olanda] !!!!!!

Primu venit primu servit peste 150 POST !

Daca nu l-ai dat dat dami-l mie :)) poate o sa-mi fie de folos ;;)

O seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...