Jump to content
Reebock

[Vand] Informatii Apple iCloud ID

Recommended Posts

Vand serviciu de aflare a datelor icloud, user ID, nume complet, NUMAR DE TELEFON, intrebarile secrete, adresa de email, adresa proprietarului, deci tot ce se poate afla, tot ce a completat proprietarul de drept si pe care este inregistrat contul de ICLOUD!

Exemplu: Nume complet: Mircea Badea

Apple ID: abcdefg@gmail.com

Secure email (daca a completat): abcdefg@hotmail.com

Adresa (daca a completat): Strada Mestesugarilor 202, et. 2, ap. 10, cod postal 417270, Judet Cluj, Romania

Numar de telefon pentru zi (daca a completat): xxxxxxxx

Numar de telefon pentru noapte (daca a completat): xxxxxxxx

Intrebarile secrete(daca a completat):

1. Unde sunt parintii tai?

2. Numele primului caine?

ATENTIE! Acest serviciu nu sterge ICLOUD-ul, acest serviciu NU te ajuta sa aflii PAROLA, te ajuta sa gasesti TOATE informatiile posibile ale PROPRIETARULUI DE DREPT!!! Cu putin social-engineering se pot face multe!

Dureaza intre 1-5 zile.

Pret: 150 RON

Edited by Reebock
Link to comment
Share on other sites

Mai multe detalii, ce tip de vuln foloseste sau ce metoda, e legit sau .. ?

Nu primesc nici eu mai multe detalii decat am dat din pacate, nu stiu ce tip de vulnerabilitate foloseste sau ce metoda, nu stiu nici daca e legit, nici daca nu e, este unul dintre partenerii mei la care decodez pe baza de IMEI telefoane mobile.

Link to comment
Share on other sites

Ma uimesc.... bah este free pe google :))) + perioada de durata este de 1-5 zile si se cere autenticitatea din server apple nu este vorba de nici un vuln ci de completarea unui formular :)) Dumnezeule mare iti este gradina si plina de prostii

Mare e gradina si eventual te afli printre cele mai mari uscaturi. Pentru ca in multe tari sunt legi ce protejeaza datele cu caracter personal si 1) ar fi ilegal sa dea astfel de informatii oricui cere iar 2) si daca ar fi legal, nu si-ar compromite Apple utilizatorii pentru 0 beneficii. Din pacate te afli in acea plinatate de care vorbesti.. the irony, huh?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...