Jump to content
alexandruth

Salutarea tuturor nou-veniților

Recommended Posts

Odat? ce o persoan? posteaz? în categoria "Bine ai venit (aici te poti prezenta)" si evident, se prezint? ?i eventual î?i prezint? cuno?tiin?ele, sar to?i s? îi spun? "Bun venit!", "?edere pl?cut?" sau alte cele. Sigur pe acei useri îi doare la 3 metri în spate de cei nou veni?i (nu generalizez, poate exist? ?i excep?ii) ?i vor doar s? î?i creasc? num?rul de post?ri. Sugestia mea este ca la thread-urile de genul acela s? nu dea reply decât userii care au nevoie de informa?ii suplimentare de la cel nou venit (nu s? vin? cu întreb?ri proste?ti). Voi ce p?rere ave?i?

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Sper sa nu ma iei in nume de rau sau sa crezi ca am postat pentru un post in plus, este doar o parere personala dar in ultimul timp numai sugestii absolut handicapate. Voi cand nu aveti ce face, va vin idei in cap? Pe cine p... mea intereseaza numarul de posturi? Doamne. @aelius te rog frumos fa ceva.

PS: Eu nu am mai deschis un thread de cateva saptamani, stii de ce? Pentru ca nu am nimic important sa spun. Atunci cand deschid gura si o fac degeaba, ca acum, mai bine tac. Dar acum nu m-am putut abtine.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Atunci cand deschid gura si o fac degeaba, ca acum, mai bine tac. Dar acum nu m-am putut abtine.

Asa si el, nu s-a putut. Ce ai cu omul?

Sugestia este buna si a mai fost discutat subiectul asta. Teoretic nu ar fi deranjante aceste reply-uri cu salutari dar faptul ca apar pe index ma zgarie pe creier. Sper sa nu gresesc cand spun ca o mare parte din userii activi folosesc indexul pentru a vedea ultimele postari, iar unele rubrici ale forumului sunt de-a dreptul irelevante pentru majoritatea din ei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...