Jump to content
bogdanov82

Caut cu disperare o invitatie

Recommended Posts

Salutare oameni buni , de ceva timp caut o invitatie pe filelist . Daca e cineva dintre voi care are bunavointa sa imi ofere o invitatie ii raman profund indatorat. Mi-am facut cont pe o-mega.ro , am inteles ca cei de la o-mega.ro ofera invitatii pe filelist celor care au cont VIP, am cont Vip de mai bine de 2 luni si vad ca nu sunt prea seriosi, daca e cineva care care stie vreo alta metoda de cum pot sa fac rost sau poate sa imi dea cineva o invitatie, va roog mult de tot. Dati un PM care poate sa ma ajute. :)

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca Filelist nu a mai dat invitatii gratis de f. mult timp. Parerea mea este ca politica lor s-a schimbat pentru a te obliga sa cumperi cont de VIP. Spre exemplu cu cel putin 6 euro poti cumpara un cont VIP 2 luni si ai 10 invitatii incluse.

Daca ai un prieten apropiat cu cont acolo si 6 euro de dat, poti alege si metoda asta.

Link to comment
Share on other sites

eu am un cont si il folosesc doar ca sa descarc jocuri cateodata, sa zicem de 10 ori la jumate de an, pot sa il impart daca este cineva interesat, nu stiu daca este permis sau nu, in cazul in care nu este sa imi zica cineva, si daca este permis imi trimiteti mesaj privat

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca merge asa, am auzit ca e ceva legat de adresa IP, nu cred ca 2 utilizatori sa poata sa foloseasca un singur cont.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

Si eu stiam ca nu ai voie ( desi am fost nevoit sa il folosesc ), dar poate depinde si cum il folosesti. Uite ce informatii am mai gasit, poate te ajuta.

Filelist passkey | dava lui Pleistoros

// edit

am contul de mult timp, dar si eu am platit daca bine tin minte 3 euro pentru el. Dar daca ai grija de el eu zic ca merita. Nu stiu cand o sa mai dea invitatii free.

Edited by BitMap
Link to comment
Share on other sites

iti multumesc, mult mult de tot, daca ai nevoie vreodata de ceva te ajut cu cea mai mare placere, iti multumesc

Tipule aici e cosu de gunoi ,nu e locul unde poti face 100 posturi per topic..daca vrei sa vorbesti cu cineva exista PM.

Off// Sa dea careva TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...