Jump to content
Elohim

Pony 2.0 Panel + 2 Sample-uri

Recommended Posts

Arata-mi unde am scris eu ca contine builder? Am scris 2 Sample-uri, de aici iti cauti un baiat care sa editeze hex, si sa iti faca un mic builder.

Nici eu nu am spus ca ai spus tu :)

Mersi mult de ajutor guess ca o sa ma bag putin in hex, poate reusesc sa-mi fac eu singur, este vre-un tool pe care mi l-ai putea cumva recomanda ? Ca ma gandesc ca acel bin trebuie decopilat first or something like that ? Anyway daca e prea complicat nu-mi mai explica :)

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu am spus ca ai spus tu :)

Mersi mult de ajutor guess ca o sa ma bag putin in hex, poate reusesc sa-mi fac eu singur, este vre-un tool pe care mi l-ai putea cumva recomanda ? Ca ma gandesc ca acel bin trebuie decopilat first or something like that ? Anyway daca e prea complicat nu-mi mai explica :)

Da, sunt variante necriptate, poti sa editezi singur sau rogi pe cineva sa iti faca un mic builder

Link to comment
Share on other sites

Da, sunt variante necriptate, poti sa editezi singur sau rogi pe cineva sa iti faca un mic builder

Hai ca o sa ma uit eu sa-l editez si pe urma o ma uit cum sa-mi fac un builder, spune-mi te rog cu ce il editez si cu ce program sa-mi fac builderu, ca sa nu mai stau eu sa caut. Mersi anticipat :)

Daca nu sti nu e nici o problema o sa-mi caut eu.

Link to comment
Share on other sites

Hex Workshop, HxD, Hex Editor Neo si inca alte 2 milioane de hex editoare.

Dar nu asta conteaza, conteaza daca stii ce sa faci cu el. Si nu cred ca o sa stii.

Apoi, ce vrei tu sa faci cu Pony? :)

:) merci Nytro, n-am nici cea mai vaga idee ce o sa fac cu programele de hex, dar ma bag la niste tutoriale pe youtube ca sa vad de una, de alta, daca o sa ma descruc sau nu cu ele, ramane de vazut, cat despre ce vreau sa fac cu Pony, ce sa fac si eu cu el mai Nytro ... il iau la calarit umpic, nu ? :)

Link to comment
Share on other sites

is going to three weeks now i have been trying all my possible best to do the configuration on pony 1.9, pony 2.0, pony 2.2 i have all their setup having problems on configuration but not yet be done.... i need someone that's capable to do it without no Encarta any error so i need that person to inbox me privately

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...