Jump to content
zielsziek-

salut

Recommended Posts

salut, m? bucur s? m? aflu printre voi ?i face?i o treab? bun? cu resursele în domeniul de hacking, m? cheam? Lauren?iu, preferabil Laur, dar mai bine e pe nick-name. ?tiu ceva HTML, Wordpress, IPB, Phpbb3 ?i pu?in din vbulletin ?i mybb. ?tiu ceva ps, doar c? mai am de lucru la categoria 'ps'. sper s? colabor?m cât mai mult, nu mai scriu nimic c? n-are rost s? v? plictisesc cu rânduri inutile.

Link to comment
Share on other sites

"?tiu ceva HTML, Wordpress, IPB, Phpbb3 ?i pu?in din vbulletin ?i mybb" E ca si cum ai zice: stiu ceva HTML, windows, facebook, drujba, liniar si putin vagin. Eu stau pe RST de ceva vreme, am doctorat in vbulletin, la fel si restul utilizatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Baga-te peste Limba romana tu.

On: Bun venit si spor la lectii. :)

Te-ai trezit tu bai asta , am scris acel comentariu pe picior de plecare , nu cred ca esti in stare sa ma corectezi pe mine.

Ps:Vezi ca te cauta valium sa va taiati la vene.

Edit // : Latest Reputation Received (8 point(s) total)

27-07-2014 07:46 AM

Thread: salut

Sa taie ma-ta la vene.

Chiar atat de ratat poti fi?

Edited by Coco
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te-ai trezit tu bai asta , am scris acel comentariu pe picior de plecare , nu cred ca esti in stare sa ma corectezi pe mine.

Ps:Vezi ca te cauta valium sa va taiati la vene.

Stai linistit eu n-am de aface cu asa ceva.

Du-te si joaca-te SA:MP cu copii tai, hacereste jocul.

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit eu n-am de aface cu asa ceva.

Du-te si joaca-te SA:MP cu copii tai, hacereste jocul.

In primul rand draga copilule de 15 ani smecher hecar rsp project flud-uri si d-astea , eu ma joc acel joc cand am chef de distractie , nimeni nu sta sa hacereasca acel joc , nimeni nu este copil aici inafara de tine , o dai prea mult in offtopic, n-am cu cine.

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

In primul rand draga copilule de 15 ani smecher hecar rsp project flud-uri si d-astea , eu ma joc acel joc cand am chef de distractie , nimeni nu sta sa hacereasca acel joc , nimeni nu este copil aici inafara de tine , o dai prea mult in offtopic , e ultimu meu post aici , n-am cu cine.

15 Ani? Ti-am lasat public la profilul meu data pe cand sunt nascut. Nu stai sa haceresti jocul? Atunci de ce vii aici? Nu vad sa fi facut ceva important aici inafara de stat pe chat si barfit pe altii.

Si hai gata cu offtopic-ul ca strici prezentarea omului cu Limba romana si filozofiile tale.

Link to comment
Share on other sites

15 Ani? Ti-am lasat public la profilul meu data pe cand sunt nascut. Nu stai sa haceresti jocul? Atunci de ce vii aici? Nu vad sa fi facut ceva important aici inafara de stat pe chat si barfit pe altii.

Si hai gata cu offtopic-ul ca strici prezentarea omului cu Limba romana si filozofiile tale.

Daca umblu pe aici nu inseamna ca-s hecar , pur si simplu intru pe forum sa ma documentez cu cate ceva , daca nu floodez , nu scanez , nu stau pe mirc ca voi astia hecari de pe rsp si etc , inseamna ca stau aici ca un prost nu ? Nu cred ca tu poti vorbi de post-urile mele atata timp cat tu dai cu apostrofu'n site-uri de avocatura distruse , apoi mai ai si citatul ala al lui tex in semnatura , cand tu faci exact ce spune el acolo.

Daca stau pe chat nu inseamna ca barfesc pe cineva , personal intru pe chat pentru ca mai fac baieti cate o caterinca una alta , dar nu barfesc pe nimeni , sau te-a deranjat cand ti-am spus ca nu-i frumos sa injuri cumunitatea pe forumu tau acolo rsp si ca peurma o arzi aiurea zi de zi aici?

Nu am nici o filozofie tu te-ai bagat in seama si ai vrut sa pari destept legandu-te de faptul ca am gresit un cuvant.

Mi-am editat si primul post pentru ca te deranja pe tine prea mult ..

In legatura cu anii tai.

"

You have been PWND!

[+] WinKode

Mesajde WinKode » 15 Sep 2013, 03:45

Ma numesc Ionut, am 16 ani si sunt aici pentru a invata lucruri noi sau imparti cu voi cunostintele mele. Momentan ma ocup de design, HTML, invat PHP si altele..

Y!M: yonut_snk_14@yahoo.com

Mail: w1nkodeos@gmail.com"

bitch please.

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...