Jump to content
Cril

[CUMPAR] Like-uri reale Romania

Recommended Posts

Cumpar like-uri reale, doar utilizatori romani(ca va mai scapa un bastinas ceva nu e problema). Pentru inceput like-urile vor fi la o poza dintr-un album(nu e nevoie sa dai like paginii, ca sa dai like pozei) - concurs. Daca-mi place ce primesc, ma intereseaza si pentru cateva pagini de facebook. Am nevoie urgent, oferta o postati aici(poate sunt si altii interesati).

Link to comment
Share on other sites

Vand eu cu 9 euro 1k. Sunt vechi in domeniu. Fac in jur de 1- 1.5k pe zi..

Ai PM. Daca e ce caut cumpar de la tine. E destul de rezonabil 9 EUR / 1k (daca sunt reale si nu facute cu servicii gen addmefast).

//L.E. Inca valabil. Am nevoie pentru POZA dintr-un album. Pe viitor si pentru pagini.

Edited by Cril
Link to comment
Share on other sites

Cand vei avea nevoie pentru pagini, si nu poze, ma poti contacta.

Pana atunci te sfatuiesc sa ai mare grija cu aceste like-uri la poza, eu unul ma ocup cu like-uri pentru pagini direct, asta-i simplu , aici ai nevoie doar de trafic si un script bun. Insa pentru like-uri la o poza, nu prea vad alte solutii in afara de site-uri gen addmefast.

Iti urez bafta.

Link to comment
Share on other sites

Cand vei avea nevoie pentru pagini, si nu poze, ma poti contacta.

Pana atunci te sfatuiesc sa ai mare grija cu aceste like-uri la poza, eu unul ma ocup cu like-uri pentru pagini direct, asta-i simplu , aici ai nevoie doar de trafic si un script bun. Insa pentru like-uri la o poza, nu prea vad alte solutii in afara de site-uri gen addmefast.

Iti urez bafta.

Am cumparat de la @playfun pentru pagini. Serviciul a fost ok(am primit ce mi s-a promis). Oricum poti sa-ti lasi pretul aici, poate mai cauta si altcineva si vrea sa verifice :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...