Jump to content
Guest Nemessis

Cum sa faci muscaturi pe bitefight (pfff)

Recommended Posts

Guest Nemessis

Postat pe forumul bitefight.ro - copiat in intregime aici exact asa cum a fost postat si acolo. Referirile sunt la adresa jucatorilor nu la membrii acestui forum.

Program care sa va aduca muscaturi nu o sa gasiti. Pentru a folosi asa ceva trebuie sa aveti o lista uriasa de proxy-uri iar daca cineva va prinde veti lua ban. Vreti o metoda sa faceti muscaturi? Hai sa va invete tata copii mei mici, nerecunoscatori si sifonari care bagati sute de euro intr-un joc de 2 lei:

Metoda IRC spam:

1. Instalati mIRC in pc ( www.mirc.com )

2. Setati sa aveti nume de fata

3. Conectati-va pe reteaua Undernet

4. Dati join pe cat mai multe canale mari (romania, bucuresti, constanta, iasi, timisoara, brasov, ploiesti, pitesti, deva, oradea etc)

5. Dupa ce dati join asteptati 3 min ca sa treceti de verificarile botilor de spam (eventual dati ignore la toti operatorii de pe canale)

6. Dupa cele 3 minute apasati alt+r iar in casuta ce apare introduceti urmatorul cod:

on *:text:*:?:{ /msg $nick  Buna $nick | /timer 1 7 /msg $nick vreau sa te rog ceva daca nu te superi | /timer 1 17 /msg $nick sunt model si mi-am pus pozele pe net si vreau parerea barbatilor | /timer 1 30 /msg $nick pozele sunt la adresa AICIPUILINKULTAU daca vrei sa le vezi. Te rog muuult sa-mi spui parerea ta | /ignore $nick | /timer 1000 999 /ignore -r | /closemsg $nick }

7. Acolo unde scrie AICIPUILINKULTAU puneti linkul vostru de muscaturi sau un redirect catre acesta.

----------------------

Metoda pagina aliantei (aceasta metoda nu mai functioneaza dupa ultimul update al jocului):

1. Trebuie sa puteti edita descrierea aliantei
2. Introduceti codul urmator in descrierea aliantei:

[fc]ffffff style=' background-image: url(AICIPUILINKULTAU); background-position: top center; background-repeat: no-repeat; display: block; font-large: normal;'[/fc]

3. Acolo unde scrie AICIPUILINKULTAU puneti linkul vostru de muscaturi. Cei ce folosesc Internet Explorer 6 vor fi muscati automat cand vor vizualiza pagina aliantei voastre.

----------------------

Nu veti avea mii de muscaturi asa cum fac eu pentru ca astea sunt metode diferite de ceea ce folosesc, insa cu siguranta veti face cateva sute in timp scurt. Sper sa nu va mai aud gurita ca trisez doar pentru ca ma duce capul mai mult ca pe voi. Oricum nu meritati nimic dar poate asa nu mai vad cum debitati prostii despre programele minune si cat de nedrept este ca unii au creier iar altii nu.

Pentru cine se intreaba la ce folosesc muscaturile raspunsul este simplu. Din muscaturi pot face cam 3000 de aur pe zi foarte usor. Daca stau 30 minute sa pun totul la punct as putea face cam 10000 de aur pe zi. Oare o fi bine pentru cei cu nivele mici? Eu zic ca da. La level 1 aveam abilitati 24.

Nemessis

Link to comment
Share on other sites

atata agitatie ptr un kkt de joc?

Cei care au jucat doar de plictiseala ... au devenit dependenti cu timpul . Iar acum sunt disperati pentru a face puncte la acel joc ( sa fie in top ) . Am auzit si eu de acest jos ... la scoala , in fiecare pauza sunt cel putin 4 disperati care joaca "bitefight" :lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pffffff le-am incercat pe amandoua prima varianta nu merge cea cu mircul :)cand dai alt r apare acea caseta dar are mai multe taburi sus ;) si nu merge ... si nici a doua a doua nu merge,cred ca din cauza ca sa facut acel update la jok si nu se mai scriu codurile asa pentru culori,imagini etc Sau poate nu am facut eu bine dar nu cred ;)

Link to comment
Share on other sites

sau mai bine bagi un iframe intr-o pagina cu multi vizitatori .. si te alegi cu cateva sute de muscaturi pe zi

Bun va precizez din nou k sunt n00b shi invatz shi eu ce e hacking

Asa k imi spui shi mie ce e ala un Iframe shi cum se face :-/ ... Multzumesc anticipat ...

Pt. inceput ai face bine sa aflii ce e ala Iframe,iar apoi sa dai search si sa citesti...bafta

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare:Este aici pe forum un tutorial aseamenea acestuia sau acesta merge si la gladiatus.Ptr a recruta gladiatori e un link capcana si primeste golzi, merge acesta sau este unul si ptr gladiatus.Jocu; este aseamenea cu bitefight si deaia intreb dak merge acesta.Astept raspuns sau Pm... Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...