Jump to content
Castiel

PSGcenter prezentare .

Recommended Posts

Man , stiu si eu cate putin acolo dupa ce am citit mai peste tot . Si inainte sa creez un tutorial stai tu calm ca ma informez , nu scriu prostii .

Adic? înainte s? îl copii de undeva :). Nu cred c? este vreun articol care s? î?i apar?in?.

Dac? vrei s? ai succes, creaz? tu articole, nu le copia.

Link to comment
Share on other sites

doamne fereste-ma de prostii asta ce este? toata lumea stie din alte surse cum se face asta.......

Unzip in linux terminal.

– archive .tar

tar -xvf name archive.tar

– archive.tar.gz / .tar.gz2

tar -xzvf name archive.tar.gz

– archive .tar.bz2

tar -xjvf name archive.tar.bz2

– archive .zip

unzip name archive.zip

– archive ,rar

unrar e name archive.rar /

Link to comment
Share on other sites

Imi bag pu**-n ma-ta @styiix , din respect pentru acest forum no sa mai dau reply pentru un idiot la tine , si daca vrei sa dai dovada ca esti asa de "destept" no mai face nici tu !

te crezi destept dar nu esti taranule ai dat destule reply-uri ca sa te faci rasu lumii , asa ca eu iti dau un sfat stergel ca oricum e praff si IMI MENTIN PAREREA

Link to comment
Share on other sites

În primul rând blog-ul arat? îngrozitor. Plus c? niciodat? nu am în?eles de ce v? face?i blog dac? da?i copy/paste sau scrie?i articole dintr-un domeniu în care sunte?i habarni?ti!?

Si vedem ca id=2 este vulnerabil deoarece ne afiseaza o eroare MySQL .
- haha

Întrebare, de ce nu închide nimeni thread-ul ?sta?!

Link to comment
Share on other sites

Thread inchis si cateva cartonase impartite pe aici. Daca va deschideti un blog trebuie sa tineti cont de niste chestii. S-au schimbat multe chestii in ultimii ani. Nu poti sa pui 2-3 articole pe blog si sa astepti sa iti multumeasca lumea. Trebuie sa va alegeti o nisa pe care sa o cunoasteti foarte bine. Trebuie sa cunoasteti gramatica, sa va cunoasteti publicul, sa aveti notiuni elementare despre social-media, sa aveti rabdare. Ca sa ai succes, trebuie sa investesti ceva bani. Nu poti sa te plangi ca nu ai bani sa iei un domeniu. Nu va obliga nimeni sa va deschideti blog. @Castiel ban 3 zile.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...