Jump to content
Castiel

PSGcenter prezentare .

Recommended Posts

Salut !

Astazi vreau sa va prezint un blog numit PSGcenter.WordPress.CoM .

Ce contine acest blog ?

Recenzi despre jocuri in limba engleza (no video , cat de curand o sa fac si video) .

Tutoriale facute de mine in limba engleza , nimic copiat (exploiturile sunt copiate +sursa) .

Cat de curand vreau sa postez si niste tooluri private (E-mail scanner , un shell ,etc. )

Parere ?

Link to comment
Share on other sites

N-ai cum sa acoperi 3 domenii diferite. Axeaza-te pe ce sti tu sa faci mai bine...

P.S: Tu vrei sa faci content de calitate pe un blog free?

Multumesc de opinie , dar am destul timp liber sa postez din toate desi cred ca o sa scot programming si o sa-l adaug dupa ce invat bine .

--------------------

Pai da omule pe free daca as fi dat banii pe un domeniu si as fi avut 5 vizite pe an, ar fi fost bine ? O sa-l mut pe domeniu sa fac rost de 18$ ca atat costa la wordpress.com

//Programming scos acum o sa fac doar reviews la jocuri , niste tutoriale in diferite domenii (pentest doar sqli , linux , rat-uri si alte cacaturi pot fi de folos) .

Edited by Castiel
Link to comment
Share on other sites

facepalm, nu poti scrie despre securitate fara sa sti programare

Man , stiu si eu cate putin acolo dupa ce am citit mai peste tot . Si inainte sa creez un tutorial stai tu calm ca ma informez , nu scriu prostii .

//Astazi am strans 555 views . (Nu folosesc site-uri sau diferite cacaturi pentru vizite false , toate sunt reale)

Today

555 views

Edited by Castiel
Link to comment
Share on other sites

1 singur vizitator iti poate face numarul ala de vizite!

In legatura cu blogul, nu prea se imbina securitatea sau programarea cu jocurile. Ori te axezi pe ceva strict, ori faci o harabatura impartita pe enspe mii de categorii si o sa te plangi peste cateva saptamani/luni ca nu o sa ai nici un succes si te mai intrebi "de ce?".

Cu toate astea e blogul tau si poti face ce vrei cu/pe el. Succesuri!

Link to comment
Share on other sites

Mde , ms de greseala o so corectez imediat . Intai le fac in romana si mai ma ajuta un profesor de engleza sa le traduc si cred ca am sarit peste acel cuvant .

Ce cuvant ma ca jumate´ de blog e scris alandala in Google Translate. Ce profesor de engleza ? LOL.Vezi ca ai articole incepute in romana, continui in engleza, subpunctele sunt in romana, explicatii in romgleza si tot asa.In fine , e blogul tau,faci ce vrei.

Link to comment
Share on other sites

txt file then choose the sites and give home and he will automatically scan. We also have a button to add

proxy surfing unsure if we believe those sites. We Save button saves the emails he txt list

in a txt emails.txt that you find in folderu program.

Ce link sa iti dau ma ? Tu nu intelegi ca tot site-ul ala e o comedie ?

Link to comment
Share on other sites

OFF: Nu mai judecati omul aiurea, el macar isi da silinta sa faca ceva, voi ce faceti? Frecati p&$a in fata unui monitor. Vedeti un moderator/admin sa comenteze gen " ce blog nasol ai "? NU frate ca aia au CAP!

ON: Bravo man! Continuia, nu te lua dupa ce zice lumea, fa ce crezi tu ca e bine! Aici va fi mereu unu sa-ti zica " Vai ce inutil e blog-ul tau"

EDIT: Te ajut eu cu un domeniu + hosting zilele astea. 1 an de zile ai gratis! O sa-ti trimit pm! Iti dau ajutorul asta doar pentru ca vreau sa mergi inainte cu proiectul tau!

Edited by TheOne
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

facepalm, nu poti scrie despre securitate fara sa sti programare

Din punctul meu de vedere, ce a spus @Castiel are o logica. Poate sa scrie despre securitate. O oarecare securitate mai bine spus, adica nu in adevaratul sens al cuvantului. Nu trebuie sa fii programator (sau sa stii programare) ca sa iti "securizezi(/instalezi)" indowsul cu cateva programe care habar nu ai ce iti fac in calculator. Tot securizare e si aia, cand iti activezi windowsul.

Daca o iei mai putin pe limba prostului, daca intri aici[/url si iti instalezi toate rahaturile alea, poti sa spui ca esti securizat :)).

Ohh, WTF, who am I kidding? Ai dreptate :))

P.S. Frumos design.

Defapt poti sa scrii despre securitate daca e vorba de windows, ca plm, instalezi un program si gata, e securizat :)) lol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...