Jump to content
Guest BanKai

TOPICUL ANULUI CITITI AICI

Recommended Posts

ATENTIE in urmatoarele 2 saptamani (maxim) va avea loc o bataie va rog votati care din cele 9 batai va avea loc :

1. sysghost vs moubik

2. moubik vs bankai

3. bankai+nemessis vs kw3rln

4. kw3rln vs splo1t

5. bankai vs his wife

6. nemessis vs his wife

7. bankai+nemessis vs their wives

8. kw3rln vs our wives(pt ca 2 zile stam dupa curu lui prin buc sa nu il bata cineva)

9. toate aceste batai

da'ti'va cu votul va rog si daca aveti vreo alta adaugare va rog sa o postati. dupa ce se termina acest thread va fi postat cel cu pronosticurile bataii si probabil vom face si pariuri.

Link to comment
Share on other sites

Problema este ca nu ai cum sa te bati cu nevasta , poate sa te bata ia dar tu in nici un caz :)

oo ce faci sheful meu suprem ? te'ai decis sa intri pe acest forum sa ne luminezi si pe noi muritorii ?

doamnelor si domnilor jos palaria a intrat bebexarr cel mai temut si cel mai aratos barbat din romania.

Link to comment
Share on other sites

doamnelor si domnilor se pare ca deja avem un posibil castigator ... ne pare rau de tine moubik .. te'am cunoscut ... am fumat iarba cu tine ... dar asta e ... ai sa incapi pe mainile lui sys si eu nu am sa pot decat sa rad cu gura pana la urechi de tine.

Link to comment
Share on other sites

Oare ce ma face sa cred ca pool-ul nu a fost foarte corect :P ?

pentru ca, ca si moubik, suferiti de paranoia si credeti in teoria conspiratiei

ciudatilor... a da si cu asta anunt ca a inceput luna sarbatorilor si oficial pana in ianuarie ne luam concediu de pe forum ... adik vom activa numai la offtopic ci glume si alte chestii haioase.

Link to comment
Share on other sites

mangekyou sharingan: sti cate palme peste ceafa iti iei ? pentru fiecare cuvant ratat care il scoti pe gura cate o palma
kw3rln - [0_o]: i feel loved
mangekyou sharingan: o sa feel beat up
kw3rln - [0_o]: sa ma astepti cu sticla de vin
mangekyou sharingan: o sa tio infig in gura daca vorbesti ciudat

we are a happy couple

Link to comment
Share on other sites

care se uita la Naruto "mangekyou sharingan"

App care imi explica si mie despre ce bataie e vorba :D is cam greu de cap acu

daca te uitai la naruto si nu la chestia aia de pe jetix care e prima serie si e pt copii mici stiai ca si mangekyou sharingan este o expresie completa.

traducere :

sharingan - copy wheel eye

mangekyou sharingan - kaleidoskope copy wheel eye

Link to comment
Share on other sites

ma uit la naruto pe naruto-tv.com am avuns la 145 ( Non-shipp :D ) si pan la urma care e mangekyou sharingan ? ( e kaleidoscope nu kaleidoskope )

deci e vorba de o bataie cu (") :D

de unde sa stiu eu care e ... eu doar explicam ce inseamna ... oricum cat de ratat sa fii sa ai la nick expresii din anime ...

Link to comment
Share on other sites

mai is 5 sticle si incepe meciul ..

.........

Ametit de aburii alcoolului kw3rln fluiera pe un ritm oriental startul , Sysghost arunca sfidator o sticla goala de bere care il nimereste pe Bankai in frunte si meciul incepe oficial .

Vazandu-si prietenu ranit Nemessis ii paseaza un drapel maghiar pe care Bankai il foloseste ca bici .. Zbeng Zbeng .. se aud tipete de durere si sunete vagi de boratura .Intr-un colt, moubik, tragand dintr-un mare joint "Man ..this shit is gooooooddddddd" .

Fetele nu pot sta deoparte si incep o bataita in ciocolata ,frisca si alte chestii lipicoase si cleioase . Sploit incearca sa fure "prajiturile " de pe masa lui kw3rln care ii arde un plici peste ochi in stil prigoana .

In colt, moubik , "Man ..this shit is gooooooddddddd" .. si cade lat .

Intr-un moment de luciditate Nemessis citind numele firmei "Ass`some " are o revelatie ... "BA ,e un bar de gayyyyyyyyyy ......................"

Link to comment
Share on other sites

mai is 5 sticle si incepe meciul ..

.........

Ametit de aburii alcoolului kw3rln fluiera pe un ritm oriental startul , Sysghost arunca sfidator o sticla goala de bere care il nimereste pe Bankai in frunte si meciul incepe oficial .

Vazandu-si prietenu ranit Nemessis ii paseaza un drapel maghiar pe care Bankai il foloseste ca bici .. Zbeng Zbeng .. se aud tipete de durere si sunete vagi de boratura .Intr-un colt, moubik, tragand dintr-un mare joint "Man ..this shit is gooooooddddddd" .

Fetele nu pot sta deoparte si incep o bataita in ciocolata ,frisca si alte chestii lipicoase si cleioase . Sploit incearca sa fure "prajiturile " de pe masa lui kw3rln care ii arde un plici peste ochi in stil prigoana .

Intr-un colt, moubik , "Man ..this shit is gooooooddddddd" .. si cade lat .

Intr-un moment de luciditate Nemessis citind numele firmei "Ass`some " are o revelatie ... "BA ,e un bar de gayyyyyyyyyy ......................"

intr'un ultim gest de disperare incercad sa isi doboare adversarii BanKai isi scoate arma secreta : THE ULTIMATE FART ! ... pe o raza de 2 km dezatru ... nici urma de viatza ... cernobil 2

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
nu prea inteleg in ce sens se spune "bataie" dar mi'ar placea sa'i vad pe bankai si nemessis in aceasi echipa ( s'ar putea sa se ia la bataie intre ei dar... :D )

Nu am ce cauta in echipa cu toti fatalaii.

Link to comment
Share on other sites

nu prea inteleg in ce sens se spune "bataie" dar mi'ar placea sa'i vad pe bankai si nemessis in aceasi echipa ( s'ar putea sa se ia la bataie intre ei dar... :D )

Nu am ce cauta in echipa cu toti fatalaii.

de parca eu m'ash alatura unui homosexual vreodata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...