Jump to content
wapmaster13

Reteaua de socializare care te plateste

Recommended Posts

Salut RST! M-am gandit sa impart cu voi metoda pe care o folosesc pentru a-mi castiga venitul lunar.

Este vorba de Bubblews.Probabil ca multi dintre voi ati auzit de acest site,multi spuneau la un moment ca este scam.Eu va garantez ca nu este asa,o sa va postez dovada ultimei mele plati.

Ce este mai exact acest site? Pai simplu,este un site de socializare ca facebook,sa zicem,doar ca te platesc pentru continutul postat de tine.Site-ul a fost facut de doi baietii cu initiativa( si cu bani) care vor sa schimbe putin regulile socializarii. Ei sunt de parere ca ar trebui sa fim platiti pentru tot contentul pe care i-l sharuim zilnic. Eu unul sunt de acord cu ei.

Esti platit in felul urmatorul: 1cent/vizualizare 1cent/like 1cent/comentariu .

Ai dreptul la 10 postari pe zi. Poti scrie 10 articole despre orice si sa primesti bani pe el.

La inceput o sa fie un pic cam greu,dar dupa ce o sa aveti minim 500 urmaritorii treaba o sa mearga mult mai bine.

Tot ce postati nu trebuie sa fie copiat si nici tradus cu google translate,altfel nu veti fi platit.

Eu unul castig aproximativ 300-500$ pe luna,dar am un prieten mai vechi (are vreo 6 luni) si face 700-1000$ pe luna.

Nu incercati sa fraudati sistemul,generandu-va vizite false pentru ca nu veti fi platiti.Fiti corecti si veti primii banii.

Uitati dovada cu ultima mea plata => click

Daca aveti nevoie de sfaturi sau aveti nelamuriri,lasati un reply.

Site : Bubblews

P.S. Daca vreti pot reveni,in alt post,cu cateva metode pe care le folosesc eu,pentru a castiga mai mult.

// In prima luna,venitul tau maxim va fi de maxim 50-80$, a doua luna poate creste cu pana la 30-40$ daca nu chiar mai bine,depinde ce scrii si cat de activ esti.

//Redeem poti da la minim 50$.

//Plata se face prin Paypal.

//Nu incercati tot felul de trick-uri,s-ar putea sa munciti degeaba.

//Aveti aici cateva trick-uri "legale".

Edited by wapmaster13
Link to comment
Share on other sites

Ai sa zici ca am ceva cu tine,dar a dat boala cratimelor in tine?

Frate mi-e un somn, n-am dormit deloc in noaptea asta ,mi-e si foame... Si dupa ce incearca omu' sa ajute,mai faceti si figuri? Am gresit,revin cu edit dupa ce ma trezesc.

Off: Bai deasta mor eu... Incearca omu' sa va ajute si cum greseste cu ceva,gata ati si sarit pe el. Nu era mai bine daca imi vedeam eu de treaba mea???

Edited by wapmaster13
Link to comment
Share on other sites

Eu unul castig aproximativ 300-500$ pe luna [...]

// In prima luna,venitul tau maxim va fi de maxim 50-80$, a doua luna poate creste cu pana la 30-40$ daca nu chiar mai bine,depinde ce scrii si cat de activ esti.

Poza data de tine arata o plata de $50. Parca castigai 300, minim :)

Link to comment
Share on other sites

Plata prin ce o trimit?

De curiozitate, ai încercat s? bagi tu vizite (nu din ?lea prin proxy) sau ?tii pe cineva care bag? ?i îl pl?tesc ??tia? Nu pare o afacere bun? pentru ei.

Daca primesti vizite adevarate,gen distribuii linkul pe facebook sau ceva si cineva intra. sunt puse ca vizite VALIDE.

M-am inregistrat si eu a facut 4 posturi si acum am 84 centi e tare daca merge treaba....... nu e fake

Treaba e pe bune,dar nu incalcati regulamentul.

Poti sa imi dai si mie niste sfaturi cum sa obtin mai multe views.. ca zic eu... din views faci cei mai multi bani :)

Niste Sfaturi pentru toti daca se poate :P

Pai daca vreti sa aveti succes trebuie sa folositi metoda like per like,adica dai like ca sa primesti.

Am vazut pe unele forumuri se plang ca nu plateste adminu... :-?

Se plang pentru ca au incalcat regulamentul.

Eu acum mam apucat :)si o sa incerc sa fac 50$ nu mi se pare greu... 1 cent pe view.... :D in 3-4 saptamani sper sa fac 50$

Este foarte usor,dar daca plagiezi,nu-ti mai pierde timpul.

Am citi si eu niste articole pe google erau cativa care ziceau ca e fake dar probabil nu au respectat regulamentul

Exactemente,daca incalci regulamentul nu primesti nimic.

Pai si ei de unde fac profit cu reteaua asta, ca nu cred ca te platesc din buzunarul lor.

Bineinteles ca nu dau din buzunarul lor :)) dar o parte din profitul lor i-l impart cu utilizatorii

uitati aici cat am facut pana la momentul actual http://i.imgur.com/a0JOvn1.png

uite cat am eu in momentul de fata. imgur: the simple image sharer

Eu am facut banii astia fix din 21 de postari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...