Jump to content
wapmaster13

Trick-uri Bubblews

Recommended Posts

A?tept prima dovad? de plat? de la unul dintre voi, înainte s?-mi pierd timpul.

sunt curios si eu, dar deja am inceput, am facut 3 posturi acolo. sa vedem ce se intampla daca chiar plateste.

p.s: postati un ss cu ce statistici aveti in Bank(sa vedem cum si care este situatia voastra), incep eu:

http://prntscr.com/4g9ifr

Edited by Dani08
Link to comment
Share on other sites

Daca folosesc boti pentru a da share la linkuri si alte de astea, voi primi ban? Ma refer la metode folosite in afara site ului bubblews.

Poate nu prime?ti ban dar banii probabil c? nu îi vezi, nu scrie la reguli ceva cu exactitate despre asta. Pot fi bulangii s? spun? c? le-ai adus cu bo?i. S? m? ?i la curent dac? vrei. :)

Edited by alexandruth
Link to comment
Share on other sites

Am facut redeem in 23 luna trecuta, azi suntem in 24 si n-am primit nimic. Le-am dat mesaj, nu mi s-a raspuns (desi zic ca vor raspunde in maxim 72 de ore). Daca nu ii primesc intr-o saptamana, sterg toate postarile si imi inchid contul. Le sterg pentru ca nu vreau sa mai castige de pe urma mea (daca iti inchid sau iti inchizi contul, postarile ti le pastreaza). :-S

Link to comment
Share on other sites

Am facut redeem in 23 luna trecuta, azi suntem in 24 si n-am primit nimic. Le-am dat mesaj, nu mi s-a raspuns (desi zic ca vor raspunde in maxim 72 de ore). Daca nu ii primesc intr-o saptamana, sterg toate postarile si imi inchid contul. Le sterg pentru ca nu vreau sa mai castige de pe urma mea (daca iti inchid sau iti inchizi contul, postarile ti le pastreaza). :-S

Azi trebuia sa primesc si eu 50$, pe e-mail nu cred ca ti se va raspunde. Dupa 5 zile de inregistrare le-am scris un mail si pana acum nu mi s-a raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare esti foarte sigur ca ,daca am tradus cu google translate nu imi mai da bani ?si app imi dai si mie linkul cu user-ul tau sa vad si eu cum stai ?

Eu am scris articole acceptabile, fara niciun Google translate si tot nu am primit nimic. :)) Apuca-te de invatat, pierzi timpul aiurea cu site-ul ala.

Edited by leaklife
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...