Jump to content
Pastilatu'

Dragi magnatzi hackereii si prieteni need f***ing help

Recommended Posts

Bun in primul rand ...am o problema dupa 1 despartire si o reimpacare...increderea mea e foarte foarte low :) spunetimi si mie cum as putea sa ii trimit un troian bun ...:) cu reverse connection la ea in calculator :) am cv idei dar mi-ar trebui niste sfaturi ...sa ma ORIENTEZ...iar daca aveti programe astea si niste link-uri va rog eu mult ...sunt cam disperat recunosc...:) dar cu cat mai repede cu atat voi fi mai linistit ...:)

Link to comment
Share on other sites

ca metoda... poti sa bindezi trojanul intr-o aplicatie flash pentru ca este .exe, iar cel mai simplu acum este sa-l bindezi intr-o felicitare de craciun si nu trezeste nici o suspiciune.Acum mai ramane problema trojanului care tre sa fie de nedectat pentru antivirus,iar daca are nod32 instalat, iti trebuie si un binder foarte bun pentru ca nod32 si 1 fisier text daca este bindat cu alt program il vede suspect.Eu cu foarte mult timp in urma am folosit ca trojon beast 2.0 versiune pe care acum o recunoaste orice antivirus, dar foarte bun datorita multitudinii de optiuni din el. Felicitari in flash gasesti gramezi pe net.

In mare cam asta ar fi ideea mea, daca te poate ajuta cu ceva numai tu decizi.

Link to comment
Share on other sites

ma cum adica sa il impun ?! :) chiar am nevoie de ajutor simt ca cedez psihic stiu ca ceva nu e in regula...dar nu vreau sa vorbesc aiurea..iar daca il impun o sa o arda"aaaaaaa nu ai incredere in mine ? " "Aaaaaaaaa pey cum" ...dastea si nu am chef;) automat o sa se ascunda :) eu vreau sa o prind with matza @ sac :) si cine are bindere bune ...si trojeni buni ...:) astept :shock: pls :( sunt disperat :( poate ma va ajuta cnv si daca e un script gen download and run dar nedetectabil cv :( pfoai

Link to comment
Share on other sites

Cel mai simplu si daca inca mai vorbesti cu ea incearca sa ajungi acasa si bagi tu direct in pc troianul sau ce doresti sa-i bagi. Gasesti un motiv bun sa va vedeti si sa faci astfel incat sa ajungi la ea la pc. Daca ai ajuns acasa la ea deja poti considera 100% treaba rezolvata. Daca nu exista absolut nici o sansa sa ajungi la ea se pot afla foarte multe lucruri si din mail tinand cont ca e fata. Hope this help you.

Link to comment
Share on other sites

Bun in primul rand ...am o problema dupa 1 despartire si o reimpacare...increderea mea e foarte foarte low :) spunetimi si mie cum as putea sa ii trimit un troian bun ...:) cu reverse connection la ea in calculator :) am cv idei dar mi-ar trebui niste sfaturi ...sa ma ORIENTEZ...iar daca aveti programe astea si niste link-uri va rog eu mult ...sunt cam disperat recunosc...:) dar cu cat mai repede cu atat voi fi mai linistit ...:)

In primul rand ai o problema :lol: Stai linistit ca daca i sa te fraiereasca o face si live nu pe mess .. Ar trebui sa fii relax si sa-ti gasesti si tu o joada de rezerva . Crede-ma stiu ce vorbesc .. :D

Link to comment
Share on other sites

momentan am reusit sa fac bifrostul nedetectabil:) si am pacalit 3 fete f ushor...:) acuma o astept pe ea sa intre pe messenger :)) tnx everybody !

redeschid cu stupoare topic-ul ...se pare ca nu am avut succes :( am testat pe mai multe fete din lista si a mers...numai la ea nu a mers :| ma cum e posibil ...........mrrrr

Link to comment
Share on other sites

momentan am reusit sa fac bifrostul nedetectabil:) si am pacalit 3 fete f ushor...:) acuma o astept pe ea sa intre pe messenger :)) tnx everybody !

redeschid cu stupoare topic-ul ...se pare ca nu am avut succes :( am testat pe mai multe fete din lista si a mers...numai la ea nu a mers :| ma cum e posibil ...........mrrrr

daca mergea la EA erai dator la mine cu o sticla de JB

Link to comment
Share on other sites

Ai putea sa faci in felul urmator:

Acum dai rename fisierului pe care vrei sa-l trimiti si inainte de extensia lui normala , de exemplu .exe, pune .jpg si multe spatii,pana la limitat.

Fisierul ar trebui sa se numeasca in felul asta dupa aceasta operatie:

nume.jpg                                                                     .exe

Acum trimite fisierul redenumit persoanei careia vrei sa-i trimiti.

Pentru ca nimeni (aproape) nu tine o fereastra maximizata cand vorbeste pe Y!M , cand ii dai sa ii trimita fisierul, ii va aparea la nume "poza.jpg" si multe spatii, fara sa se mai vada si extensia "reala".

Totusi, ar fi bine ca acest program pe care i-l trimiti sa nu fie direct un server de trojan, ci sa fie un trojan downloader, eventual "mascat" sub o alta aplicatie (un joculet, o felicitare etc).

Daca ai nevoie de ajutor, ii poti face eu toata treaba, asa incat tu sa imi dai doar linkul catre serverul de trojan si , daca stii, AV-ul folosit de tipa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...