Jump to content
ZoneSpeed

Forum de hacking

Recommended Posts

Vand domeniu Romanian Security Project RSP (inregistrat la namecheap.com) (acum pe el sunt link-uri catre un site de al meu, pana acum cateva zile datorita acelor backlink-uri eram pe primele pozitii la multe cuvinte cheie gen informatii droguri, satanism, satanism spiritual, proiectii astrale dar mi-am luat penalizare pentru continut copy/paste) in fine, domeniul expira pe 21 septembrie adica aproximativ o luna, era un forum de securitate/hacking, are campanii SEO cumparate de aproximativ 1000$, intrecuse si rst la cuvinte cheie gen forum de hacking / forum de hackeri / comunitate hacking / programe hack / tutoriale hack etc era pe prima pozitie.

am tot pierdut backup-uri etc / am fost arestat in mai si am pierdut o mare parte din baza de date etc, erau aproximativ 10.000 membrii, eu am backup cu 3000 membrii + majoritatea posturilor (facut inainte sa iau decizia de a-l inchide definitiv in luna iunie, dupa ce am fost eliberat bla bla) backup-ul il dau cu tot cu domeniu si certificat SSL valabil inca cateva luni

In ultimele saptamani avea aproximativ 1100+ vizitatori / zi doar din Google / Facebook.

ca sa-l prelungiti costa doar 8 euro / an

negociem pretul pe PM, nu va imaginati ca vreau foarte mult..negociem...sau schimburi..cine este interesat sa-mi lase mesaj aici sau pe privat sau la ID-ul valiumalert (Yahoo!Messenger)

Edited by ZoneSpeed
Link to comment
Share on other sites

datorita acelor backlink-uri eram pe primele pozitii la multe cuvinte cheie gen informatii droguri, satanism, satanism spiritual, proiectii astrale dar mi-am luat penalizare pentru continut copy/paste)

am tot pierdut backup-uri etc / am fost arestat in mai si am pierdut o mare parte din baza de date etc, erau aproximativ 10.000 membrii, eu am backup cu 3000 membrii + majoritatea posturilor (facut inainte sa iau decizia de a-l inchide definitiv in luna iunie, dupa ce am fost eliberat bla bla) backup-ul il dau cu tot cu domeniu si certificat SSL valabil inca cateva luni.

Nu vreau sa iti stric oferta insa postul, in forma aceasta, nu ofera prea multa credibilitate/siguranta.

Link to comment
Share on other sites

Breacker ti-am raportat postul, tu nu ai nici o idee cum era ca ai venit tarziu in echipa de administrare, nu mai faceti offtopic va rog si lasati-mi topicul in pace.

edit: stiu ca facusem un video de prezentare si se vedea clar 5000+ membrii, dar din cauza unor ipocriti (lipitori) a trebuit sa o luam de N ori de la cap, o sa-l caut.

Edited by ZoneSpeed
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...