Jump to content
DetoX

UseStellar.org - generalitati despre Stellar si locuri unde iti poti cheltui banii

Recommended Posts

Salutare,

long time no see. Acum 2 zile am lansat un nou site despre Stellar (payment protocol forkuit din Ripple aparut acum o luna si sustinut de nume mari, ca si co-fondatorul Paypal). La inceput, a fost un giveaway in care toti utilizatorii inregistrati primeau 6000 de stellari. Multi (inclusiv de pe forum) i-au vandut pentru bitcoini. Eu am decis sa ii pastrez, si sa cumpar mai mult.

Tot surfand pe forumul lor, am vazut ca nu exista niciun portal care sa includa informatii despre Stellar din mai multe surse, ori un director web in care sa fie listate serviciile ce accepta in schimb plata in stellari. Asa ca am facut UseStellar.org :-)

De cand l-am deschis, am primit foarte mult feedback pozitiv. Contactat de Stellar Foundation, Justcoin. Multi oameni s-au folosit de submit form-ul de pe site ca sa isi trimita site-urile, retweet-uri de la nume importante, mentionari in blogul oficial Stellar. Per total, as spune ca e un proiect ok care si-a atins scopul - popularizarea monedei.

Va las link-ul in speranta ca poate il veti gasi cu folos. :)Home | Use Stellar

Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...