Jump to content
Guest Nemessis

In curand pe RST - prelungirea vietii a cookieurilor Yahoo!

Recommended Posts

tipica atitudine de valcean :))

absolite nu este un cuvant probabil ca vroiai sa scrii obsolete.

edit: o sa iti dau un pm in curand ca am ceva de vb cu tine;)

Ai dreptate, obsolete am vrut sa scriu, englezo-romana mea e de vina.

Imi stergeti si mie aberatiile? Sau macar editati partea cu conturile, am avut un exces de orgoliu valcean cand am scris, ca sa fiu in ton cu ce zice Bankai despre valceni. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

tipica atitudine de valcean :))

absolite nu este un cuvant probabil ca vroiai sa scrii obsolete.

edit: o sa iti dau un pm in curand ca am ceva de vb cu tine;)

Ai dreptate, obsolete am vrut sa scriu, englezo-romana mea e de vina.

Imi stergeti si mie aberatiile? Sau macar editati partea cu conturile, am avut un exces de orgoliu valcean cand am scris, ca sa fiu in ton cu ce zice Bankai despre valceni. Mersi.

ai buton de edit :) nu fi lenesh valcene :)

Link to comment
Share on other sites

M-a ajutat un prieten mai de mult cu ceva similar. I-am dat unui lamer un link, a intrat pe el, ºi primul a primit cookies. Apoi mi-a dat un link care a mers doar în yiua respectivã. Într-adevãr, foarte puþin probabil sã pice cineva de mai multe ori.

Ce spuneþi voi, cu prelungirea vieþii unui cookies pare foarte interesant, dar nu ºtiu cît de posibil este cîtã vreme cei de la Yahoo (de ex.) închid o sesiune automat dupã 24 de ore. Nu mi se pare plauzibil.

Iar cît despre platã. Nu cred cã poate fi vorba cîtã vreme nici nu ºtim dacã merge, cum merge, dacã într-adevãr prelungeºte ºi dacã da, cu cît. Cîtã vreme e în teste, sã spunem aºa, ar trebui sã fie free. Pînã vedem ce ºi cum, mãcar. Oricum, aºa cum mai spunea cineva pe aici, nimeni nu va plãti. ªi n-are rost sã detaliez. Motivele sunt prea evidente.

Link to comment
Share on other sites

1. Felicitari ! :D

Daca folositi metoda lui SlicK, viata cookieului va fi prelungita doar pana la maxim 2 saptamani. Nicidecum la nesfarsit. Plus de asta, e musai sa-l "updatezi" in fiecare zi. Daca iei un cookie expirat de acum 1 saptamana, nu mai il poti "reinnoi".

Cheers !

2. Are legatura cumva cu

 Keep me signed in
for 2 weeks unless I sign out. New! [Uncheck if on a shared computer]

2 weeks = 2 saptamani

P.S. nu am mai stat sa citesc asa ca daca s'a mai pus intrebarea asta nu sariti pe mine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...