Jump to content
Guest Nemessis

Rubrici vizibile doar pentru userii inregistrati

Recommended Posts

Guest Nemessis

Am facut o mica modificare la anumite rubrici pentru a nu mai permite vizualizarea acestora fara a fi logati. Rubricile sunt urmatoarele:

1. Exploituri si POCs

2. XSS (cross site scripting)

3. Programe H4ck

Schimbarea aceasta era necesara din moment ce multi se folosesc de informatiile de pe forum fara a se inregistra macar iar noi dorim sa ne crestem numarul utilizatorilor inregistrati.

Link to comment
Share on other sites

Acum e decizia stuff-ului acestui forum, dar parerea mea este ca mai multi utilizatori nu ajuta cu nimic, stiu din experieta pe care am avut-o cu un forum, s-a pus inregistrare pe anumite categorii si un user inregistrat bineinteles ca avea si dreptul de post... s-au adunat mai multi useri, dar nivelul forumului a scazut ... dupa cum am vazut si pe aici niste topicuri de genu "in ce programez", "ce folosesc sa programez", "cum sparg site-ul lu x-ulescu ca m-am supi pe el". Aceasta e parerea mea, mai bine mai putini useri, decat multi si prosti. O alternativa ar fi sa lasi drept de read, fara post/reply

Link to comment
Share on other sites

Sunt de-acord cu tine Neme,dar cum multi vizitatorii copiaza tutoriale/programe si altele,cred ca pt. vizitatori ar trebuii sa fie vizibile doar sectiunile ">>Anunturi importante<<" si ">>General<<"

Iar daca vor copia un tutorial(de exemplu)si nu vor lasa semnatura intacta(by X) sa fie sanctionati pe conturile de pe RST astept parerea ta sau a celor din Staff :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Sunt de-acord cu tine Neme,dar cum multi vizitatorii copiaza tutoriale/programe si altele,cred ca pt. vizitatori ar trebuii sa fie vizibile doar sectiunile ">>Anunturi importante<<" si ">>General<<"

Iar daca vor copia un tutorial(de exemplu)si nu vor lasa semnatura intacta(by X) sa fie sanctionati pe conturile de pe RST astept parerea ta sau a celor din Staff :D

Chestia asta se aplica de foarte mult timp pe RST.

Link to comment
Share on other sites

Dar de ce nu se ascund toate rubricile ..... sa nu vada vizitatoru absolut nimic ....

Daca e doritor de cunoastere si aude de RST atunci cu siguranta se va inregistra pe forum.

Ne jucam .. ba e aici ba nu e aici ... sa vada doar useri acestui forum rubricile ....

P.S ( Glumesc ca iar sar uni oameni cu gura pe mine )TOT ce se intanpla pe forum e vina lui ```Omu care arde in Flacari ```

Te simiti Zaraki Kenpachi ???? =))

Link to comment
Share on other sites

A Fuckin' Admin :D

ps: imi placea aseara cum suna :D

(alea is faine ..care trebuie sa ai nu stiu cate posturi sa poti intra)

scz

hai ma nene ca sunt unii idioti care posteaza doar pentru a face +1 post la numar...sa fim seriosi

nu stiu la ce ajuta asa de mult sa fie multi utilizatori, cum sunt eu pe click-net pot sa dau un reconnect si am alt ip, adrese de mail le faci instant = as putea sa fac un milion de useri

vizitatorii ar trebui sa vada doar unele forumuri...gen tutoriale, programare, off-topic...oricum sa fie putine ca sa il indemne sa isi faca cont pe forum

Link to comment
Share on other sites

ideea este buna dar as vrea sa va contrazic putin, deoarece si voi cand aveti urgent nevoie de ceva dati un google, normal ,si in graba asta gasiti ce va trebuie pe un anumit site, dar.... SURPRIZA!!! "please register to accesss database"si iti bagi p.... in tot si uiti ce trebuia sa faci ca de te incurci type in the code u see or , ur mother first f*c

Link to comment
Share on other sites

daca s-ar ascunde toate posturile cei ce cauta informatii vitale in graba nu s-ar mai obosi sa stea sa se inregistreze si vor merge in alta parte...cel mai bine sa nu poata accesa linkurile...ca na...daca ii arde asa rau pana la urma stau si isi fac un amarat de cont...resprect

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...