Jump to content
xcrld

Cerere photo.

Recommended Posts

  • Active Members
Am si eu nevoie de ajutor in photoshop. Am nevoie de cineva priceput, ca sa imi creeze un buletin. Ma intereseaza sa para cat mai real. Dau o bere, ca mai mult n-am ce. Raman dator.

Adica tu vrei ca cineva sa-ti creeze tie o identitate falsa si tu dai o bere? Multi credeti ca aici se da gratis. Ei bine, in viata nimic nu este gratis. NIMIC. Nici bataia nu e gratis.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Ba voi sunteti zdraveni la cap? Daca va prinde @Nytro ca vreti identitati false sa faceti escrocherii pe paypal/paysafe va arunca de nu mai stiti sa va intoarceti. Cum sa sustina un forum, deschis publicului larg, asa ceva? Pai care e diferenta intre ce vreti voi si unul care cere date despre carduri? Voi furati identitati, el carduri.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

photoshop stiu si eu doar ata dar un tutorial ? , ideea este ca nu as vrea sa le dau alora CNP-ul meu si seria buletin-ului , nu am chef sa ma cert cu nimeni sau sa ma dau in spectacol si nu am scris nicaieri ca as modifica numele . te rog fi atent nu ca ametitul ala care nu citeste pana la capat in loc de Paysafe a citit paypal el..cat de obosit sa fi sa faci confuzii de genul asta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...