Jump to content
kw3rln

[RST][Video] Conquiztad0r.ro Killer [de actualitate]

Recommended Posts

@joker321 (and the same guys) mai cititi si regulile alea, vi se atrage atentia zilnic si tot degeaba, daca sunteti noi si ati aruncat niste posturi fara sa cititi regulile mai bine va abtine'ti. Nou sunt si eu, am 6 posturi (desi sunt pe forum de ceva timp, nu am avut timp pentru "fun" din motive personale) si inainte sa le fac am citit regulile de 6 ori, nu de alta da' intr'un fel e lipsa de educatie, in alt fel ... ma abtin.

kw3rln de ce cand vreau sa ma relaxez si eu jucandu'ma conquiztador (imi pun la incercare cunostintele generale) trebuie sa dau de tine? (: oricum have fun :)

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa il puneti la public mei, ca sa fie nevoiti cretini aia de la conqizputica sa inchida.

Si pe mine mau enervat cretinii aia de moderatori de nuti vine sa crezi. Efectiv, se cred parca ar fi presedintii UN.

Ce mar bucura sa vad haos pe situl lor prost ca 50%+ din utilizatori folosesc hackul asta.

Link to comment
Share on other sites

bravo baieti...foarte tare.leati facuto in stil mare..as vrea sa lamuresc cateva chestii care miau trecut prin minte...cineva zicea ca raspunsul vine deodata cu intrebarea doar ca este in hexazecimal...si ca nu stie cheia de decriptare...dar la intrebarile cu cele 4 varianate de raspuns , cele pe care dai click pe butoane, raspunsul este trimis criptat in hexa dar este si decriptat pentru a putea fi afisat ca raspuns corect pe unul din cele 4 butoane,asa ca cheia de decriptare cred ca sar afla tot in secvemta flash...in principiu programelul intercepteaza un pachet de date primit pe ip xxx.xxx.xxx.xxx il decripteaza folosind o cheie ....ce vas mai intreba e daca raspunsul si intrebarile precum si cheia de decrpritare sun continute in fisierul flash

Link to comment
Share on other sites

Cineva, candva o sa se gandeasca si la voi, desigur nu FREE :wink:

Mda sunt convins....intrebarea Cand si mai ales CAT.

In primul rand as vrea sa ii felicit pe toti cei care au realizat acest "programel".

As face aproape orice ca sa intru in posesia lui (desigur cu garantia ca acesta nu va fii publicat sau alte chestii d'astea)

De intrarea in staff .... nu cred ca este posibil (depinde care sunt conditiile). De ce dispun???....de timp si ceva cunostinte in HTML pe langa alte lucruri marunte. Oricum acesta este primul meu post aici.

Eu as fi dispus sa platesc pentru acest program (depinde cum si mai ales cat).

*sper sa nu fii incalcart vreo regula

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...