Jump to content
kw3rln

[RST][Video] Conquiztad0r.ro Killer [de actualitate]

Recommended Posts

Cine sta sa citeasca 15 pagini din care 14 sunt cu injuraturi, insulte si aberatii? Parerea mea e ca nimeni ... toti vin direct la ultima pagina si posteaza "vreau si eu programu!" Ar trebui inchis threadu ca deja s-a aberat prea mult

Nu lasa sa vedem fraieri... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mesaj de la domnu' administrator

"

Expeditor: BobbyGuard

Subiect: Ce esti ? hacker?

Ce esti ? hacker? hai explica-te repede ca urmeaza sa-ti tai contul (asa le fac eu la hackerii de ferentari) "

I-am zis ca nu sunt din ferentari.

A fost bine? :lol:

zii ka ejti hacker :lol: ka oricum nu jtiu aia ce e un hacker :lol:

Link to comment
Share on other sites

cum pot face de conquiztador kill??? plssssssss plsssss plssss va rog sa-mi spuneti :(:(:(:(:)

Eh un pic cam greu ,adica trebuie sa ai studii multe nu merge chiar asa,deci ai nevoie de:

1 scaun

1 sfoara

1 sapun

Dupa ce ai toate astea iti legi sfoara adica faci un nod,o dai cu sapun,legi sfoara de ceva TARE care sa te poata sutine,dupa aia te urci pe scaun ,genunchi la piept si te arunci si tipi:SUNT PREA RATAT,SI VIN AICI SA IMI BAT JOC DE OAMENII ASTIA,CA DACA TOT VREAU CEVA,DE CE DRAQU SA MAI STAU EU SA CITESC 15 PAGINI.

Soft-ul e doar pentru ei,pentru staff team...moarte placuta.

Link to comment
Share on other sites

MESAJ PENTRU FETE:

daca sunteti disponibile sa faceti fund pm oricine din staff si veti avea programul. mai ales nemessis pentru ca el are o atractie catre anus.

plata inainte evident.

Link to comment
Share on other sites

uite ca fac si primul double post din viata mea ca sunt prea nervos.

daca as avea mana libera pe forumul asta as face forum de 30 de oameni bagamiash pula in voi de copii ratati vedeti'va de viata voastra pana nu va loveste in fata ca nu stiti decat sa va sinucideti cand dati de greu

Link to comment
Share on other sites

interesant ar fi de facut si astia conquiztador.com ... dar cred ca mai bine nu...

offtopic: cum pot lua legat cu unul din membrii staff-ului intr-o pb personala?

Dupa ce citesti cu atentie primul post, si REGULILE forumului o sa iti dai seama singur cum ii poti contacta, trebuie doar sa citesti!

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca nici nu se da nici nu se vinde pai ... daca el iti vinde tie programul cu sa zicem ... aproximez si eu... 40-50 euro transfer bancar sau paypal pai el castiga 1.200.000 sau putin mai mult , iti da softu, si tu castigi laptopu care e de 10 x mai valoros decat banii pe care ii ia el pentru a-ti da tie softu asa ca .... oricum gj Slick. :D

Link to comment
Share on other sites

Asta ziceti voi ca e hacking...lasati-o balta fratilor..citeam si eu pe aci.. cata prostie nu imi dau seama, baiatu a fost destept ca a avut ideea asta..Flash decompiler si un fisier bat..e tot ce va trebuie... cu chestia cu ip-u e chiar nefolositoare....deci... nu va zbateti pentru un nimic..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...