Jump to content
Che

Metoda sigura de jucat la pariuri online. Pareri ?

Recommended Posts

Am un cunoscut (de pe un forum, nu personal) care mi-a recomandat acest program ca cica el face bani cu el.

Numele programului cica e betangel.

Bet Angel - Betfair Trading Software - Betfair Software - The ultimate software for Betfair, Betdaq & Ladbrokes - Free Trials and Tutorials

https://www.youtube.com/results?q=dutching+correct+score

Ce parere aveti ?

L-ati incercat ? E pe bune ? Il foloseste cineva deja si ne poate oferi detalii ? Ce credeti despre el ?

*Am facut acest topic ca vad ca sunt destui interesati de pariurile sportive pe acest forum.

Link to comment
Share on other sites

Mie imi pare ca ai nevoie de studii la Sorbona, daca nu esti pasionat de subiect, ca sa "manui" programul asta. Personal, in VM, imi da crash cand incerc sa intru pe Soccer Mystic.

Nu ai de ce sa intri in VM cu el, ia-l de pe situl oficial. Nu e virus.

cat costa programul ?

E cu plata lunara. Vezi acolo pe site detalii.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai merg,se numesc pariuri sigure sa zicem ca a facut cineva acum cativa ani :)

Pariai pe maxim 3 site-uri in cateva secunde iar in functie de orice rezultat s-ar fi terminat tu ieseai profit cateva zeci de euro. Dar pariai cateva sute bune,chiar mii uneori,trebuia sa ai conturi pe cel putin 8-10 site-uri si sa ai bani blocati mereu in ele.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai merg,se numesc pariuri sigure sa zicem ca a facut cineva acum cativa ani :)

Pariai pe maxim 3 site-uri in cateva secunde iar in functie de orice rezultat s-ar fi terminat tu ieseai profit cateva zeci de euro. Dar pariai cateva sute bune,chiar mii uneori,trebuia sa ai conturi pe cel putin 8-10 site-uri si sa ai bani blocati mereu in ele.

Nu cred ca despre asta e vorba...

Link to comment
Share on other sites

Nu mai merg,se numesc pariuri sigure sa zicem ca a facut cineva acum cativa ani :)

Pariai pe maxim 3 site-uri in cateva secunde iar in functie de orice rezultat s-ar fi terminat tu ieseai profit cateva zeci de euro. Dar pariai cateva sute bune,chiar mii uneori,trebuia sa ai conturi pe cel putin 8-10 site-uri si sa ai bani blocati mereu in ele.

Si cam de ce zici tu ca nu ar mai merge?

Link to comment
Share on other sites

1. Dupa cum vezi casele de pariuri fug din Ro

2. Betul maxim nu mai e mare decat pe cateva site-uri gen pinnacle (asta daca mai e si acolo,cel putin era singurul care nu te limita dupa ce faceai 4-5 pariuri pe zi cu o suma mai mare de 3-4 sute de euro )

3. "pariurile sigure" se pun deobicei cand apare cota noua pe piata,la inceput o schimba o data la 3-4 minute,acum difera intre 10 secunde si maxim 1 minut,cred ca au filtre puternice.

Eu te cred ca te plictisesti ca mine,dar macar zi ceva haios sau injura pe careva; nu mai pune intrebari retorice ca n-au farmec,ai 10 posturi si 8 intrebari din care 4 retorice si 2 fara sens.

Link to comment
Share on other sites

https://www.anonibet.com

https://nitrogensports.eu/

conturi multiple cu pariuri sume mici in bitcoin problem solved

Cu pariuri mici faci maxim 5 euro pe zi,iar pe aceste site-uri nu exista. Totul trebuie rulat din skrill,sa detii sume mari de bani blocate in peste 8-10 conturi,cel putin daca vrei sa faci un ban din asa ceva,nu vorbesc din carti crede-ma.

Iar casele de pariuri pe care se gasesc arbitraje te limiteaza instant datorita filtrelor puternice create,sau chiar iti limiteaza contul la propriu,urmand sa iti dea banii dupa iji de mii de confirmari (fiind o strategie sa renunti)

Iar printre acele case de pariuri din ce imi aduc aminte ceva deosebit era: Bet365,Pinnacle,10bet,12bet,SBO,Betfair.

Iar unul din software-urile mult apuse e asta Poti sa vezi arbitraje pana in 0.2 sau 0.3 profit parca.

Arbitrajele se puneau pe profit maxim 3 %

Cel mai bun arbitraj este sa muncesti ! :D

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...