Jump to content
SynTAX

Vot

Recommended Posts

  • Active Members

Nu sunt genul de persoana patriota. Adica, mai pe intelesul tuturor ma doare in fund de orice se intampla in Romania, dar:

Tot respectul meu pentru oamenii care au iesit astazi la vot, Romania + diaspora. In momentu de fata, imi doresc mai mult ca oricand sa castigam, noi tineretul.

Puteti inchide threadul, vroiam doar sa imi arat asa cum eu pot si cum stiu respectul fata de toti romanii. Unul din singurele momente in care sunt mandru de tara mea.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

În TORINO s-au dat gaze lacrimogene asupra românilor care î?i cereau dreptul la vot, în Paris au intervenit scutierii, e haos! Mul?umim domnule Ponta, a?i f?cut cel mai bun lucru posibil, a?i unit românii împotriva dumneavoastr?. Le-a?i FURAT dreptul la VOT, cel mai important drept în democra?ie. Datorit? visului t?u de a deveni pre?edinte, ai împ?r?it poporul, ai distrus ?ara ?i nu vedem în tine pic de democra?ie ?i patriotism. E?ti un COMUNIST fl?mând dup? putere, tu ?i ga?ca ta penal?. Din aceast? cauz?, noi, românii, Î?I CEREM DEMISIA! RU?INE!

Uite aici :) E frumos oare?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...