Jump to content
albertynos

10 posturi

Recommended Posts

Salut,

Uitandu-ma in seara aceasta prin categoria Ajutor/Cereri jumatate din raspunsuri la topicuri sunt "Nu ai 10 posturi" citeste regulamentul !

Nimic impotriva regulamentului...insa problema e veche, acum putem privi "problema" din 2 perspective :

  1. Se poate restrictiona, daca nu ai 10 postari sa nu poti deschide topic si s-a rezolvat.
  2. Se poate ca acel user fara 10 postari sa faca "spam" ca sa le obtina.

Ca solutie, putem creste numarul de postari la care poti deschide un topic, astfel poate le taiem elanul spammerilor.

Suntem in categoria "Sugestii" asa ca luati-o ca atare.

Numai Bine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nu sunt de acord si iti pot spune si de ce.

De multe ori am avut n probleme, nu numai legate de it. Am dat search si am vazut cu surprindere ca in 90% din cazuri se mai discutase de asa ceva. Sa stii ca daca eu cer ajutorul, nu ma ajuti numai pe mine. Ajuti inca 4-5 care citesc thread-ul peste o zi, peste un an.

Acum de ce eu nu cred ca e bine sa marim numarul: hai totusi sa fim realisti. Nu vindem sfaturi care ne imbogatesc sau sfaturi 100% viabile. Fiecare dintre noi am cerut la un moment dat ajutorul. Daca ar fi dupa mine, nu ar exista o limita de posturi in cazul userilor cu bun simt.

Aici vorbim despre useri cu bun simt si oarecare discernamant. Un ajutor dat se va intoarce odata si odata. Asta este filosofia mea.

EDIT: @tqcsu nu exista am scris in graba. Consider ca daca nu scrii corect gramatical in limba ta, nu te respecti. PUNCT.

Edited by SynTAX
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...