Jump to content
io.kent

premiumize.me

Recommended Posts

Nu merge deoarece au schimbat parola ... , oameni de cacat..

Prea multi cretini.In loc sa ne folosim toti de acelasi cont, se pare ca altii il vor numai pentru ei.Eu propun sa se creeze o aplicatie care sa contina cateva conturi de genul : alldebrid, premiumize,realdebrid, in care sa existe aceste conturi dar sub forma criptata.In asa fel nu va mai fi la indemna oricarui copil tembel si vom putea sa ne folosim toti de beneficiile conturilor pana expira cel putin.

Link to comment
Share on other sites

Prea multi cretini.In loc sa ne folosim toti de acelasi cont, se pare ca altii il vor numai pentru ei.Eu propun sa se creeze o aplicatie care sa contina cateva conturi de genul : alldebrid, premiumize,realdebrid, in care sa existe aceste conturi dar sub forma criptata.In asa fel nu va mai fi la indemna oricarui copil tembel si vom putea sa ne folosim toti de beneficiile conturilor pana expira cel putin.

Ai dreptate ar fi ok , dar nu sta nimeni sa iti faca o aplicatie... deci tot asa cu astia de schimba parolele o sa stam..

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate ar fi ok , dar nu sta nimeni sa iti faca o aplicatie... deci tot asa cu astia de schimba parolele o sa stam..

A facut "spide" la un moment dat ceva in vb net.E adevarat ca vb netul e cel mai usor de despachetat dar daca se pun conturile sub forma criptata si sa le citeasca de pe un server ceva la decriptare, nu cred ca ar mai exista vreun idiot care sa schimbe parola.

Link to comment
Share on other sites

Da acum am verificat chiar au schimbat datele de login..

De amar sa-i fie lu ala...

Tu vrei sa faci un bine si cu ocazia asta sa ai si postari de calitate.Dar nu se merita sa faci publice conturi de genul.Cel mai bine sa se faca un thread special de cereri conturi si tu vei ajuta dar nu vei face public ci vei trimite pm cu conditia ca acela ce primeste contul de la tine sa iti multumeasca pe threadul respectiv.E doar o parere....

LE: si cred eu ca, cel mai bine este sa trimiti pm doar acelora care au un numar de postari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...