Jump to content
Guest Kenpachi

discutie conquiztador

Recommended Posts

ma fratilor , ce vreti voi , ati inregistrat pe forumu asta peste 500 de conturi noi .... popularitate aveti , am inteles ca se vinde programu cu 100 de euro :| eu nu sunt nebun sa cumpar asa ceva doamne fereste .... facetil naiba public .... ca multi stau si sa chinuie ca spartzi .... faceti si voi un lucru bun

Link to comment
Share on other sites

n-au schimbat mai nimic, dar se anunta insa schimbari mai mari din cate am inteles.

Oricum singura sansa a lor ar fi sa cripteze codarea swf-ului ca sa nu-l mai decriptam cu sothink. In gen cum e zend pentru php.

eu am incercat cu perl ca tot zicea baiatu ca l-a folosit. nu folosisem pana acum ( nu stiam nici macar ca e scripting language. cautam compiler si linker :) ) dar stiam php asa ca se invata dom'le.

am aproape 20k q/a si statisticile zic ca nu depaseste 30k baza lor de acum

dar si asa oricum intrebarea la un anumit moment o sa fie afisata pe ecran si deci citibila din memorie macar.

Eu l-am facut mai greu, in vreo 3-4 zile dar am si job, girl, sleep :| dar macar e usor modificabil. astept schimbarile.

mi-e cam lene sa fac si ala cu pcap si deci o sa se transforme intr-un joc cu boti, multi si din diferite locatii :lol:, 1000 boti cu aceiasi baza de date :lol:

facetil naiba public .... ca multi stau si sa chinuie ca spartzi .... faceti si voi un lucru bun

esti prost

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor!

In primul rand respectele mele pt adevaratii de aici (se stiu ei).

M-am inscris doar pt a posta acesta scurta interventie...

Ma enerveaza ca o droaie de lameri vin aici cu scheme in freza ca-s mari hackeri si vorba cuiva de aici stiu doar "bine engleza"

Mai sunt unii care vor programelul ala facut de cineva de pe aici (respectele mele pt acea persoana...) Astia intra in categoria fraierilor care vor sa castige ceva fara sa faca nimic.

Deci, un astfel de "qKiller" sau cum ii zic cei de aici am facut si eu, mai de mult, fara a ma da rotund ca ce mare programator sau hacker sunt...

Pentru cei care vor versiunea mea compilata, sa-mi dea un mail... IL LIVREZ MOCCA.

Dar, va zic doar asta: cei care sunt programatori adevarati vor stii ce mai face programul in afara de a oferi rasp corecte... Cei care isi dau seama, sa ma contacteze pt colaborare.

Astea fiind spuse, tineti-va "qkilleru" (varianta voastra) pt voi, ca io-l dau mocca pe al meu.

"Nessun Dorma"

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

ATENTIE PENTRU UTTILIZATORI NOI VENITI . DACA VA DECIDETI SA LUATI ACEST PROGRAM DE LA PERSOANE CE NU SUNT IN STAFFUL RST SUNTETI RUGATI SA FITI FOARTE ATENTI CE DOWNLOADATI SI INSTALATI SI SA AVETI UN ANTIVIRUS PUTERNIC. RST NU ISI ASUMA RESPONSABILITATEA IN CAZUL INFECTARII PCURILOR DUMNEAVOASTRA CU ORICE FEL DE TROIAN/VIRUS/LOGGER CE AR PUTEA FI MASCAT SA ARATE CA PROGRAMUL NOSTRU.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor!

In primul rand respectele mele pt adevaratii de aici (se stiu ei).

M-am inscris doar pt a posta acesta scurta interventie...

Ma enerveaza ca o droaie de lameri vin aici cu scheme in freza ca-s mari hackeri si vorba cuiva de aici stiu doar "bine engleza"

Mai sunt unii care vor programelul ala facut de cineva de pe aici (respectele mele pt acea persoana...) Astia intra in categoria fraierilor care vor sa castige ceva fara sa faca nimic.

Deci, un astfel de "qKiller" sau cum ii zic cei de aici am facut si eu, mai de mult, fara a ma da rotund ca ce mare programator sau hacker sunt...

Pentru cei care vor versiunea mea compilata, sa-mi dea un mail... IL LIVREZ MOCCA.

Dar, va zic doar asta: cei care sunt programatori adevarati vor stii ce mai face programul in afara de a oferi rasp corecte... Cei care isi dau seama, sa ma contacteze pt colaborare.

Astea fiind spuse, tineti-va "qkilleru" (varianta voastra) pt voi, ca io-l dau mocca pe al meu.

"Nessun Dorma"

hmmm da-ne un link

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce vi se pare asa de nasol jocul

e un fel de vrei sa fi milionar, dar e mai misto

ma mai joc din cand in cand, pana vin intrebari cu caloriile, care sincer mi se par niste porcarii

jocul mi se pare ok, cu toate ca pe firefox am avut niste probleme cu asl sau cum ii zice la aia de trebuie sa confirmi varsta etc.

ce nu imi place e ca au pus chat...o mare pierdere de timp, numai cretini si idioti, nu mai citesc chat-ul din ziua a 2-a de cand mi-am facut cont

dar in rest, mi se pare bun jocul...pe langa tot felul de jocuri online (travian - frauda gold pe vodafone, bitefight - da click la prieteni si ai sange in tine, minicity - la fel dai click sa iti faci blocuri si vile, si multe altele)

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE PENTRU UTTILIZATORI NOI VENITI . DACA VA DECIDETI SA LUATI ACEST PROGRAM DE LA PERSOANE CE NU SUNT IN STAFFUL RST SUNTETI RUGATI SA FITI FOARTE ATENTI CE DOWNLOADATI SI INSTALATI SI SA AVETI UN ANTIVIRUS PUTERNIC. RST NU ISI ASUMA RESPONSABILITATEA IN CAZUL INFECTARII PCURILOR DUMNEAVOASTRA CU ORICE FEL DE TROIAN/VIRUS/LOGGER CE AR PUTEA FI MASCAT SA ARATE CA PROGRAMUL NOSTRU.

sunt multi care cred ca au pus botul la faze d-astea, tot ziceau unii ca sparg parole de mess si le-am zis sa imi sparga si mie mail-ul, sa vad si eu ca pot...de unde...am cautat si pe net si am gasit porcaria aia de send mail to bobo_careaflaparola@yahoo.com :))

prosti au fost si prosti vor fi...nu ai ce sa le faci

Link to comment
Share on other sites

flash... conquiztador e o prostie , la vrei sa fii miliardar ori stii ori nu stii aici daca te intreaba care-i inaltimea varfului everest unu zice 10 altu 30 altu 300 ala cu 300 castiga... aici ala cu bulanu mai mare castiga ;) prea tare jocu n-am ce zice . Daca te intereseaza jocuri online joaca thecrims , prisoninmate etc.

Link to comment
Share on other sites

aviz d-lui/d-nei "mdragomir76":

felicitari daca ai creeat o astfel de capodopera fara sa te dai rotund. ideea de baza e ca cercul nu mai e la moda, nici macar ovalul, ci patratul, dreptunghiul si orice face unghiuri. daca tot il dai moka, urca`l pe 100 de site-uri sau da`l cuiva care are un server relativ stabil sa`l traga totzi patratzeii si sa faca show. un swf decompiler si scriptare activex nu`i chiar asa mare lucru. copii, petratzei, ca sa intelegeti si voi, ideea e ca jocul conquiztador, varianta romaneasca este creeat in Flash. Flash is animatiile alea la care va uitati totzi uimitzi (gen 2advanced.com - arta, nu cacat made in .ro) si care, cu un SWF decompiler (SWF - un flash compilat) va permiteti sa vedeti toate bucatile din care e facut SWF-ul. follow me?

acuma mai departe, poate scriptul respectiv sa contina script-uri scrise in ActiveX (cum si in cazul de fatza) si astfel, e putin mai greu dar tot se poate dibui.

rog pe "mdragomir76" sa imi decompileze 2advanced.com si sa`l refaca, sa`l urce cand e gata pe un link. cand reusesti, sa ma anunti si pe mine da vezi daca poti pana prin 2060 ca altfel ma duc dreq... (is tanar da totusi, ruginim).

mult succes.

P.S. vis-a-vis de lamerii care stiu engleza bine si is mari hackeri, atata timp cat o persoana creeaza un soft, si nu doreste sa-l sharuiasca, este problema lui, ca il vinde cu 1, 100, 10000 de euro sau in natura. face si omu bani de tzigari pentru ca pentru idei inteligente iti trebe, kent8, marlboro, depinde de idee.

ssh localhost 22 root m*ielamerilor ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...