Jump to content
Che

Subscribe to this user TOPICS

Recommended Posts

Referitor la acest topic: https://rstforums.com/forum/93623-blocare-posturi-utilizator-mark-read.rst

Mi-a venit o idee si mai faina.

Sunt cativa useri pe aici care mai posteaza din cand in cand subiecte interesante.

Ma gandesc ca ar fi super misto sa poti sa dai "subscribe" cumva la un user si sa poti sa fii anuntat de fiecare data cand face un nou topic (topic si nu cand posteaza cate o replica fiindca asa te anunta si cand face cate un comment inutil prin vreun topic).

In felul asta se va observa si userii de valoare pentru forum fiindca cu cat au mai multi alti user care le-au dat "subscribe", cu atat sunt mai important pentru forum, ca sunt urmariti si subiectele lor sunt utile pentru forum si sunt considerate interesante. Cred ca chestia asta e mai utila chiar si decat punctele de reputatie.

Ce ziceti ?

Link to comment
Share on other sites

Aici ma bag si eu sa comentez si imi dau cu parerea: Da,ar fi absolut geniala ideea. Sunt membrii pe aici care posteaza diverse,fie in aria programare,fie tutoriale,fie orice,care ar avea subscriberi multi. Acum,exact cum s-a discutat si despre aplicatia pentru mobil,cei care stiu cum sta treaba sunt mai in masura sa discute despre implementare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...