Jump to content
go_sword

I LOVE HI5

Recommended Posts

Nu pot sa ma abtin sa nu zic ceva ..DA oameni au ciudate momente in viata ..saraca fata ea sa gandit sa puna o poza cu toata familia..este poza ei familia ei ..poate sa faca dupa dorinta inimi ei ..

DAR tiesto41: tu esti o persoana rea ..nu stiu esti fata sau baiat dar esti rau/rea.. dece vrei sa faci doar RAU.? ..nu vezi ca ce-i de pe HI5 sunt oameni inofensivi ..nevinovati ..ce rau ti-au facut ei tie ca ii distrugi sa ii extermini ..? fiecare are dreptul la o viata frumoasa.. daca ai distruge HI5 sau alte programe care le face viata mai frumoasa "UNORA" ce crezi ca ai rezolvat ..? si parerea mea..sar putea sa gresesc dar RST nu cred ca ar face asa ceva ca doar sunt Romanian Security Team ..ofera securitate..nu distrugere .. si multi vad Hackingul ca pe distrugere..cea ce se numeste Cracking nu hacking ..hackingul adevarat este sa penetrezi intrun sistem fara sa faci pagube si sa le spui persoanelor in drept care este slabiciunea sistemului sau al websiteului nu sa il distrugi ca daca il distrugi nu ai rezolvat absolut nimic ..doar ca la-i distrut si unii oameni te vor ura pentru asta ..fa un bine si ajuta si atunci o sa vezi cum o sa iti multumeasca oamenii ..daca duci ura vei primi numai ura ..

Link to comment
Share on other sites

adunativa astia de pe rst care.. santeti toba de carte cu hacku si dati cu tunurile in hi5

Yeah ... DDOS is 1337.

Poate o sa ma injurati, dar ii dau dreptate Danielle-i, chiar daca nu gust placerea HI5-ului [nici macar nu am cont (nu din cauza ca as fi urat, dar nu suport HI5)].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...