Jump to content
orange_hacked

Credit orange 5EURO GRATIS! De la mine! :D Oferta limitata :

Recommended Posts

Ok am sa fiu pe scurt pana nu pica faza.

1. Cine are prepay si vrea 5 euroi gratis lasati nr aici sau dati`mi prv mesaj, sau mail la: orangehacked {spam_ur_mama} gmail.com

2. Nu aveti nici un risc deoarece nu trebuie sa confirmati nimic pt primirea creditului, ci doar imi dati nr vostru si in cateva minute contul va fi reincarcat!

Cam atata,

Anonymous

PS: LONG LIVE RST!!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

daca ai vrea cu adevarat sa ajuti ai putea posta metoda folosita si nu pentru mine, nu ma intereseaza.

nu cred ca e nimeni destul de nebun sa dea credit la toata lumea care ii da nr. de telefon, sa fiim seriosi daca chiar puteai sa faci lucrul asta il tineai numai pentru tine...

good luck

Link to comment
Share on other sites

daca ai vrea cu adevarat sa ajuti ai putea posta metoda folosita si nu pentru mine, nu ma intereseaza.

nu cred ca e nimeni destul de nebun sa dea credit la toata lumea care ii da nr. de telefon, sa fiim seriosi daca chiar puteai sa faci lucrul asta il tineai numai pentru tine...

good luck

Aulio frate esti tu cumva ruda cu Oprah Winfrey ? :) Ai stilul ei, ia`o ca pe un compliment. Si ca sfat, iesi de pe forum :D Esti prea pesimist, poate ar trebui sa vizionezi un film la recomandarea mea: The Secret :)) Se merita iti spun eu.

PS: Nu glumesc, pot reincarca in 5 min, astept numerele voastre :)

PPS: Daca voiam sa bag virusi/sa fac manevre cum spun unii dintre voi, nu stateam eu sa postez aici sa fac rost de numere... 8) Dooh

Link to comment
Share on other sites

iti sfatuiesc sa te abtii de la comentarii de prisos,

pune un "print screen" sau vino cu argumente nu cu replici de mIRC, eu nu te-am jignit in nici un fel iar daca te simti jignit nu este problema mea.

RE: PS: NU ma intereseaza daca poti sau nu sa incari numere prepay.

RE: PPS: Sunt sigur ca ai avea alte metode daca ai vrea sa faci asta.

Link to comment
Share on other sites

Cu acest serviciu poti sa reincarci orice cont PrePay sau de abonament reincarcabil cu o valoare cuprinsa intre 1 EUR si 200 EUR, in functie de valoarea facturilor tale precedente.

Valoarea cu care ai reincarcat contul PrePay sau de abonament reincarcabil va fi inclusa in factura ta lunara, iar utilizatorul PrePay sau de abonament reincarcabil va avea la dispozitie un credit egal cu valoarea reîncãrcatã plus bonusul corespunzãtor. Pentru detalii privind valorile de reincarcare si bonusurile corespunzatoare acestora click aici.

In plus, beneficiezi de o reducere de 5% din valoarea reincarcata.

Creditul tau este insuficient.

S`a dus faza fratilor :) Incercam maine

PS: Aveam un cont webcare furat :) E aproape gol acum

PPS: Later guyz, spam orange webcare :P

Bbye

Link to comment
Share on other sites

Cu acest serviciu poti sa reincarci orice cont PrePay sau de abonament reincarcabil cu o valoare cuprinsa intre 1 EUR si 200 EUR, in functie de valoarea facturilor tale precedente.

Valoarea cu care ai reincarcat contul PrePay sau de abonament reincarcabil va fi inclusa in factura ta lunara, iar utilizatorul PrePay sau de abonament reincarcabil va avea la dispozitie un credit egal cu valoarea reîncãrcatã plus bonusul corespunzãtor. Pentru detalii privind valorile de reincarcare si bonusurile corespunzatoare acestora click aici.

In plus, beneficiezi de o reducere de 5% din valoarea reincarcata.

Creditul tau este insuficient.

S`a dus faza fratilor :) Incercam maine

PS: Aveam un cont webcare furat :) E aproape gol acum

PPS: Later guyz, spam orange webcare :P

Bbye

sictir ! :X

Link to comment
Share on other sites

Guest catalinkm

din cate stiu eu , nu poti face incarcare asa simplu....

adica cand vrei sa reincarci iti cere sa bagi datele de la card , mai pe romaneste platesti online cu cardul de la banca.

doar nu o fi el vre-un destept sa sparga si un cont de card... lol! :))

cine stie ce tampenii mai are in cap....

Link to comment
Share on other sites

Daca ai "hackuit" orange dupa cum spune nick-ul tau, ar trebui sa fie dat la TV ca sunt pierderi sau e foarte simplu esti sau ai fost angajat la orange, mai degraba ai fost , si cunosti conturile celorlalti angajati si e foarte simplu :)

Nu a hakuit , poate a folosit un spam a dat unui pe abonament si ala cand si-a intrat pe orange webcare i-a luat parola ! De acolo daca stii parola poti incarca tefonae cu cat vrei pana la 200$ parca , cum a zis el !

Daca a aflat parola de la un cont e posibil sa poata !

Si nu platesti cu cardu cum zice catalin " mai pe romaneste platesti online cu cardul de la banca. " nu-i asa !

Link to comment
Share on other sites

taica-miu are cont d-asta webcare. poate sa plateasca si factura. si poti sa transferi credit...fara nici o masura de siguranta. suma maxima pe care poti sa o transferi mi se pare ca depinde de valoarea abonamentului...

Exact ca si in cazuyl meu ! De aia am zis ... ca se poate ! Daca faci un scam si il dai unuia care are webcare si intra ai posibiliatea sa iti transferi ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...