Jump to content
3mPtY

Cumpar proxy

Recommended Posts

Am cumparat 2 programe care imi scaneaza Proxy Shark 2014 PRO si ProxyAligator PRO, insa imi gaseste cateva zeci de mii, dintre care se injumatatesc dupa stergerea duplicatelor, iar apoi la verificare mai ramand cu cateva.

Ma intereseaza daca imi poate oferi careva detalii ce tip de port ar trebui sa aiba proxy-ul pentru a il putea utiliza in a face vizualizari pe youtube.

Link to comment
Share on other sites

Cantitatea de care tu ai nevoie, nu ai sa o gasesti gratuita pe internet. Singurul lucru de care ai nevoie, este sa platesti, legal, de pe un site. Observ ca sunte multe site-uri care iti ofera acces la peste 10 20 de mii de proxy, dar 50 de mii?

Iti recomand sa mai ai rabdare pentru un raspuns, cel putin cateva zile. Acum e noapte, nu sunt foarte multi online, maine e sambata, este weekend, macar pana luni marti si cred ca ai sa gasesti pe cineva care sa iti ofere cate proxy vrei tu. Dar nu gratuit.

Succes oricum !

Link to comment
Share on other sites

Sunt la RST market. Nimeni nu a pomenit nimic de gratuit. Ma intereseaza sa generez singur views pe youtube.

Salut.

Sa inteleg ca vrei proxy publice?

Daca da, iti pot genera eu peste 50k functionale gratis.

Si apropro, programele alea sunt niste porcarii, daca stai si te gandesti bine nu esti tu primu nici ultimu care o sa cumpere programul ala(respectiv o sa aiba aceasi lista de proxy).

Edited by nSnoopy
Link to comment
Share on other sites

Salut.

Sa inteleg ca vrei proxy publice?

Daca da, iti pot genera eu peste 50k functionale gratis.

Si apropro, programele alea sunt niste porcarii, daca stai si te gandesti bine nu esti tu primu nici ultimu care o sa cumpere programul ala(respectiv o sa aiba aceasi lista de proxy).

Sunt interesat. Te-am contactat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...