Jump to content
CrazyNET

DOMENII Gratis [.com , .org , .net] pentru 1 an

Recommended Posts

am incercat mai multe CC-uri si nu a mers

Si erau valide? Poate le-ai facut cadou in cazul asta.

Din cat stiu pentru cc va trebuie mai multe date decat numarul cardului. Nume, prenume, data expirarii CCID (3 cifre, se schimba la fiecare reinnoire) asa ca nu mai sunt la moda generatoarele.

Pt un CC mergeti si voi la o banca si deschideti un cont si cereti card. (la valuta costa la unele banci si cate 15 euro anual dar daca tot aveti nevoie...)

Link to comment
Share on other sites

Catch-ul este ca trebuie sa detii un "small business", si n-am fost curios daca te chiar pune s`o dovedesti, am vazut doar un Check Box, din-ala gen.. "pe proprie raspundere".. Cat despre carduri, ti-l ia, te abureste ca ii doar sa vada ca ai peste 18 ani, abureli, si dupa un an te ia cu... "uite, pentru inca $8, care ti-i luam direct de pe cardu` ala de acu` un an, iti mai lasam domeniu inca un an..."

Nu`l ia pentru nimic.. si eu am un domeniu .info luat cu $0.99, si tocmai mi-a venit "renewal notification".. Evident, am intrat pe cont, sa vad ca e dezactivata chestia aia interesanta cu "auto-renewal" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...