Jump to content
maimuta008

SE POATE???

Recommended Posts

Eu tot ce pot spune ste ca da!

Pentru ca am facut o gluma cu pagina:

"http://www.mardle.com/" pe care o gasisem cautand in google diferite chestii.Am copiat sursa paginii(scriptul)si apoi l-am introdus in Microsoft FrontPage !!!!

Apoi am modificat pozele de acolo cu niste poze de bataie de joc...

Si apoi am publicat-o pe net pe un domeniu limitat de aceea acum nu mai este.Am publicat-o cu numele www.mardle.cinci.net si am pus la contact Adresa mea de email...Toti oamenii care erau prieteni de familie cu acea familie a carei site era www.mardle.com imi trimiteau mesaje : "ce se intampla cu pagina ?".Si asa ma distram eu...

Dar apoi am spus,ca am sters domeniul,si nu am mai provocat probleme!!!

Dar vroiam sa va arat ca,desi ceea ce eu am facut nu este HACK,acea sursa poate folosi ca si hack...

TARE CHESTIE!!!

Aveti impotriviri? :?: :idea: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Okay am citit de cateva ori fiecare dintre mesage..dar tot nu am inteles ..

oricum NU stiu ce inseamna SCAM dar nu am inteles legatura ..cum acea persoana a facut legatura intre websiteuri ..am inteles a gasit un website ..a copiat un website www.etcetc.com si a copiat sursa codului si la modificat si a facut alt website www.etcetc.cinci.com..asta am inteles dar www.etcetc.cinci.com este cu totul un altwebsite nu inteleg cum cei care vizitau www.etcetc.com au trimis contact lui www.etcetc.cinci.com ..?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...