Jump to content
moonlord

Hack this site

Recommended Posts

In primul rand, nu ai demonstrat ca esti propietarul site-ului, ceea ar presupune ca instigi userii acestui forum sa comita ilegalitati, si ceea ce inseamna ca esti pasibil de ban. In al doilea rand nu ai demonstrat faptul ca serverul care gazduieste site-ul este in propietatea ta, sau in cazul in care folosesti un hosting platit, ai acordul sa poti face un pentesting.

Link to comment
Share on other sites

@edededi mai incearca nu vad nici un folder cu banners ;)

@hertz eu cred ca esti un noob, crezi ca daca folosesti cuvinte precum "h4xor3asca" esti mai tare? Ce te face sa crezi ca nu e site-ul meu?

@Ahead tu esti mai distrus nu vad cum sa fi fost site-ul asta mai postat odata din moment ce eu mi-am facut contul in aceeasi zi cand am postat acest challenge iar site-ul este facut de aproximativ o luna.Data viitoare cand sustii asa ceva hai si cu url-u topicului sau mai bine taci.

@lokipaki hahha, very funny ;). Da vezi ca poate ai scris tu in address bar url-u w w w[dot]anuntultaugratuit[dot]c o m ;))

@escalation666 hosting-ul nu ii al meu, este un hosting platit, dar site-ul este al meu si facut de mine. postez imediat si o imagine ca sa te conving.Eu nu vreau sa spargetzi hosting-ul /:) . Eu vroiam sa folositi SQL injections sau XSS sau mai stiu eu ce :).(fara sa-mi stricati baza de date sa dati drop sau ceva).

poze:

h t t p : / / i166.photobucket. c o m /albums/u81/m00nlord/2.jpg

h t t p : / / i166.photobucket. c o m /albums/u81/m00nlord/1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...