Jump to content
Guest Nemessis

FanClub Nemessis (pentru jucatorii Bitefight)

Recommended Posts

pai nu mai poate sa mai injure nici ala ca il pupa in pula Trizore ala...pisamas pe amandoi ca chiar ca ati dato in bulangeala ba baieti!!

apropo ratatule (Trizore) sa te fut in ochii aia chiorombalii ca mai devreme am lasat mailul meu ... din pacate ptr tine este un mail de aol ,o parola din 4 cifre ,10 mii de combinatii mai exact!

Link to comment
Share on other sites

bitefightdinsange vezi ca mata era pe centura.1.TACI IN FAMILIA MATII PUPAMATI TU SI TOT NEAMU` IN PULA SI SA MA STEARGA MATA CU LIMBA DE SPERMA.

+ :

1.ba jeg penal facut pe front in cabina de tir... ce-ai cu mama dai-as muie lu' ursu de mata pana vorbeste limbi straine... sa-mi pun mireasma cacatului meu pe mormantu mortilor tai sa-i improspatez... privite-as cu ochiu pulii in ceru gurii pana se face senin... tu esti un esec natural, cu fata aia ,regnului animal ii e rusine de tine, nu mai merg la curve in viatza mea.... ca nu se mai spala mata:))

2.hoopa sa bagat un pulalau si homalau' pe site si crede ca o sa-i dau muie :)) aseara nu vorbeai asa cand imi dadeai limbi in mortzii matii de limbist.dar stai linistit mah frustratule ca n-o sa zic la lume k ai pula bleaga.PULA BLEAGA NU SE SCOALA :)) numa' la laba t pricepi ma copil retardat mancamiai pula.nici sa te scuip nu meritzi cocalarule,tembelule,curva homalailor ce esti

Iaute pe mata prin canale/groapa de gunoi cerseste muie si vad ca acum o fute in cur si-n gura un cal si-un tocial =>tacto a fost un tembel cand te-a facut asa ca TACI LUAOAS PE MATA PE CAPU PULII

tu esti asta

Link to comment
Share on other sites

ma pis pe tine martalogule!! daca tot a fost sa fie asa.....crede`ma coinakule ca sunt si alte chestii mult mai importante ptr mine....

nu sunt un ratat ca tine sa ma axez pe un singur lucru bulangiule!

....acum te las sa`i mai sugi putin pula lui Neme ala....si mai pe seara mi`o sugi mie ca tre sa plec pisamas pe tine de curvulitza mica!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...