Jump to content
JrNasti.PPOW

Blogul meu - unul simplu si bun

Recommended Posts

Salutare tuturor,de curand m-am decis sa imi fac un blog unde voi posta diferite lucruri din domeniul IT. Pe blog puteti gasi tutoriale Windows,Linux,Programe Hack,Programe Securitate,Diverse programe,tutoriale Android etc.

Puteti sa intrati pe blog la adresa:

BytesIT Romania

Noul blog,cu un design mai frumos,topicuri mai interesante.

Puteti sa va lasati parerea despre design-ul blog-ului intr-un sondaj de opinie care se afla in partea drepata a blog-ului.

Daca iti place ce fac,poti sa imi lasi aici un comment cu ce vrei sa vezi pe blog.

Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by JrNasti.PPOW
S-a sters blog-ul vechi.
Link to comment
Share on other sites

Super, smecher, adevarat blogu' tau man. Plm, exista vreunu de aici din clasa incepatorilor care sa nu aiba blog? Ca sa iti faci un blog, ai nevoie de cunostinte cu care sa ajuti lumea ca pe urma sa le placa sa se rentoarca - pentru ca da, au de ce sa vina inapoi. Uita-te la designeri, programatori si plm, au creatiile proprii sau gandurile proprii, au ce sa livreze lumii. Acum vine vorba, tu ce ce ajuti lumea? Ai/aveti aceleasi cacaturi peste tot + ca aceste cacaturi se inmultesc peste noapte (cacat ca al tau - informtia de pe blog) devenin o diaree totala.

Sa nu ma iei in ochi rai, dar daca esti destul de matur ma vei intelege ce zic.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma rog,nu prea am inteles ce ai vrut sa zici,asta nu inseamna ca daca nu arata blog-ul w000w asta nu inseamna ca nu e bun de nimica,mai conteaza uneori si calitatea si ce se posteaza,mie imi place sa ii ajut pe cei incepatori,deaia fac tutoriale de acest gen ca pot sa fac si complexe dar nu vreau sa imi bat capul.Nu am luat-o in nume de rau ce ai spus tu dar totusi..Observ ca la voi conteaza cat de frumos e,dar nu intotdeauna e asa.

Multumesc de pareri si intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Ma rog,nu prea am inteles ce ai vrut sa zici,asta nu inseamna ca daca nu arata blog-ul w000w asta nu inseamna ca nu e bun de nimica,mai conteaza uneori si calitatea si ce se posteaza,mie imi place sa ii ajut pe cei incepatori,deaia fac tutoriale de acest gen ca pot sa fac si complexe dar nu vreau sa imi bat capul.Nu am luat-o in nume de rau ce ai spus tu dar totusi..Observ ca la voi conteaza cat de frumos e,dar nu intotdeauna e asa.

Multumesc de pareri si intelegere.

Ce pui tu acolo omule sunt doar prostii pe care la prima cautare pe google le gasesti in milioane de exemplare + de asta ii inveti gresit pe "cei incepatori" - De ce ? - Ai acolo un tutorial cu trucuri in HTML, l-ai scris cu metoda din 2001, acum nu se mai pune bgcolor, background in element, e invechit si W3C il ia ca invalid acum. Daca tot ii inveti, invata-i corect sau mai bine nu fa tente de invatare, asta e doar o tenta pentru ca nici tu nu stii foarte bine. Am dreptate? Nu am ceva cu tine, vreau doar ca sa privesti in alta directie si sa inveti pentru tine primadata, pe urma pentru altii, iar cand esti pregatit sa vii aici si sa faci o chestie frumoasa, chiar daca nu are continut "unic". Un blog sau o chestie facuta de mana ta, chiar daca e inspirata face mai mult pentru noi decat posturile tale actuale. Si da, de multe ori utilizatorul apreciaza si se intoarce pe un blog/site care e mai aerisit, elegant si usor navigabil pentru el, chiar daca alte sute are acelasi continut. Ca sa iti dau un exemplu relevant: Eu continui sa folosesc serviciile google pentru ca mi se par mai usor manevrabile si elegante pe langa manevrabilitate, spre deosebire de serviciile microsoft, unde trebuie sa stai cateva secunde bune sa iti dai seama ce cauti. Desi ca servicii imi ofera aproape aceeasi calitate (calitatea aici pot fi articolele tale) continui sa folosesc (servicii de email spre exemplu) pentru ca mi se par mai aerisite si usor manevrabile/navigabile.

Si da, ca si in cazul meu sunt multi utilizatori pretentiosi. Iti sugerez sa inveti ceea ce iti place intai, mai apoi vii aici si ne arati ceva frumos, facut de tine. Bafta/

Edited by Aripipevant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...