Jump to content
Argentin

Olimpiada Electrotehnica 2008

Recommended Posts

Eu am luat locul 1 la olimpiada de Tehnician Operator Tehnica de Calcul in Braila

Asta inseamna ca merg la faza nationala in Baia Mare.

Cum siteukl asta se ocupa cu asa ceva ma gandeam ca si alti premianti intra pe siteul asta.

Daca esti unul dintre ei spune-mi si mai vorbim... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

auzi prietene tu cum hackuiesti jocuri flash din 1990 daca momentan esti maxim la liceu ?

te'a fatat mata direct in fata la pc si te'ai pus direct la hacking ?

Link to comment
Share on other sites

De fapt era o figura de stil.

Am vrut doar sa sugerez ca fac asta de mult si ca imi place ce fac.

Dar nu am sa ma cobor la mintea ta si nici nu am sa-ti dau satisfactia sa ma i-au in gura cu unu ca tine.

Nu ti-am facut absolut nimic si vad ca ai chef de cearta.

N-ai decat.Cearta-te singur...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

cum sa fii 2 ratati sa intri pe cel mai mare forum de hack din romania si sa te iei in gura cu cel mai nasol dintre admini ?

o fi bine ?

a da si pe deasupra sa fii si aliterati ... :|

Link to comment
Share on other sites

Dude nimeni nu se ia la cearta cu tine.

TU te-ai luat de mine fara motiv si normal ca am reactionat dandu-ti o replica pe care se pare ca tu ai luato ca un atac.

Eu personal am fost invatat sa nu ma las calcat in picioare de nimeni deci nu imi pasa ce ii poti face tu calculatorului meu pt ca stiu ca nu poti face nimic mandriei mele.

Ala care a zis k esti un scuipat normal ca e un idiot pentru ca se baga in seama ca prostu dar nu vad dc te iei tu de mine fara motiv.

am facut topicu lasta numai ca sa vad daca mai e vreun olimpic la tehnice si tu te iei de mine degeaba.

Daca esti destul de matur o rezolvam vorbind civilizat pentru ca esti hacker adik nu esti prost.esti deasupra unui om de rand pentru ca te duce capul deci hai so rezolvam omeneste.

Daca tu simti ca avem o problema (pt ca ai zis ca ma iau la cearta cu u)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi
cum sa fii 2 ratati sa intri pe cel mai mare forum de hack din romania si sa te iei in gura cu cel mai nasol dintre admini ?

o fi bine ?

a da si pe deasupra sa fii si aliterati ... :|

Gascane te mananca cojocu` ?

aaaa u're back :X

@Argentin ... cred ca ala care zicea de scuipati se referea la tine ...

Link to comment
Share on other sites

cum sa fii 2 ratati sa intri pe cel mai mare forum de hack din romania si sa te iei in gura cu cel mai nasol dintre admini ?

Mark his words ;) Nu glumeste :) Am vazut-o eu pe pielea altora :) Eu siiiiiiiincer ma mir ca nu aveti deja ban... Ma dezamagesti Kenpachi.. devi din ce in ce mai "soft" :)

Link to comment
Share on other sites

Mark his words Wink Nu glumeste Smile Am vazut-o eu pe pielea altora Smile Eu siiiiiiiincer ma mir ca nu aveti deja ban... Ma dezamagesti Kenpachi.. devi din ce in ce mai "soft"

Asta se numeste manipulare.

te face sa ne dai ban doar ca sa-i demonstrezi lui k nu esti "soft"

adik cel putin incearca.

si nu vad dc as primi ban.

tu mai bine veziti de viata ta (daca ai asa ceva) si nu te mai baga in discutiile altora.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

daca credeam ca meriti ban il aveai de mult ... si nu se numeste manipulare ci adevar ... m'am cam inmuiat ... sau poate m'am saturat de distrusii care isi fac veacul pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Auh la el.. vorbeste un copil distrus care la computer-ul pe care-l are si 100 de euro semnifica un "upgrade" considerabil, care hacker-este jocuri cu vre`un an-doi inainte de a se naste.. Or trecut astia cu netu` si prin satu` tau?

Bai, copil nedorit, fi atent: eu nu doresc la modul general raul altcuiva.. ma rog, nu in cazul de fata.

Pur si simplu faceam o constatare, pe care Kenpachi a interpretat-o cum trebuie.. si atata timp cat mesajul ii era adresat direct lui, nu inteleg de ce te bagi si tu ca musca`n.. branza..

Cat despre niek... copii idioti cu dume din 1900 toamna vad la tot pasu`.. nu ii nimic nou.. Gradina Domnului e mare, si prostii tot sar gardu` ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum ai fost inainte si nu stiu daca te-ai inmuiat.

Dar aia e tehnica de manipulare.

Modul in care a spuso o face sa fie tehnica de manipulare.

Si nu eu ma bag ca musca in lapte ci tu te bagi.

EU inteleg ca tu ma consideri ca unul din multii n00bi care vin pe site si vor si ei sa fie mari hackeri peste noapte dar nu e asa.

sau daca e poate nici tu nu ar trebui sa fi atat de exigent.

adica nu am nimic cu oamenii care sunt mai aspri dar tu sari cu gura pe mine fara nici un motiv bine intemeiat.

Si daca tu consideri ca merit ban da-mi.

eu am venit aici ca sa mai invat cate ceva si ca sa incerc sa-i invat cate ceva pe cei care nu stiu ce stiu eu.

dausi primesc.

Nu sunt leecher 100%

EU zic so terminam cu cearta asta puerila si sa ne impacam pentru ca ne purtam ca niste copii care nu stiu sa poarte o discutie civilizata.

Edit:

Auh la el.. vorbeste un copil distrus care la computer-ul pe care-l are si 100 de euro semnifica un "upgrade" considerabil

Poi da frate pentru mine e considerabil pentru ca tata e un bulangiu zgarcit si foarte greu scot banii astia de la el.

Dar eu nu am nevoie decat de o placa de baza noua si un RAM ca sa pot instala Adobe After Effects ca sa bag effecte in filme.

Link to comment
Share on other sites

Auh la el.. vorbeste un copil distrus care la computer-ul pe care-l are si 100 de euro semnifica un "upgrade" considerabil, care hacker-este jocuri cu vre`un an-doi inainte de a se naste.. Or trecut astia cu netu` si prin satu` tau?

Bai, copil nedorit, fi atent: eu nu doresc la modul general raul altcuiva.. ma rog, nu in cazul de fata.

Pur si simplu faceam o constatare, pe care Kenpachi a interpretat-o cum trebuie.. si atata timp cat mesajul ii era adresat direct lui, nu inteleg de ce te bagi si tu ca musca`n.. branza..

Cat despre niek... copii idioti cu dume din 1900 toamna vad la tot pasu`.. nu ii nimic nou.. Gradina Domnului e mare, si prostii tot sar gardu` ;)

vai , ce bleg esti !

sa te bag in seama ? neah .. du`te pa !

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

nu suport cuvantul noob si mai ales oamenii care il folosesc ... tocmai din cauza ca il folosesc cei care nu trebuie ... sa nu te mai vad ca scoti asemenea perle pe cur si fii mai atent la exprimare si la gramatica pentru ca alea sunt principalele motive pentru care se zboara de pe rst din cauza mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...