Jump to content
vex0r

Un fel de plangere!

Recommended Posts

B10S sunt, eu in regulament nu am vazut sa scrie ce nai voie la semnatura sa pui un link de download , semnatura care am avuto si am luat ban permanent pe cont , scria si clar " FORZZA COAILII" cum pula mea sa nu te prinzi ca e key? wtf? se da ban asa .. aiurea? eu zic ca , comunitatea am ajutato , cu ce am putut, eu zic ca normal era sa-mi stergeti semnatura, bun , si ban , dar 1/2 luni.. nu permanent unui user cu reputatie. Fraieru asta de vex0r avea 100 si cv de invitatii pe filelist, in schimb nu oferea nici una la useri, bravo coaie, da, le-am ars si ce crezi ca am facut? iam dat invitatiile la useri care aveau nevoie de cont pe filelist, atat!.

Daca a fost corect asa, ban permanent pe B10S fara avertizare fara nimic, Multa bafta pe viitor la toata lumea. va salut cu respect B10S.

Link to comment
Share on other sites

Am dat mai multe invidatii la comunitatea rst ca numarul de labe care l-ai facut in toata viata ta, si am precizat ca nu mai dau invitatii decat la cerere prin pm la userii cu reputatie, dar tu esti prea hax0r si binevoitor sa "ajuti" lumea cu lucrurile altuia, tigan obez borat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...