Jump to content
Bright

Salut

Recommended Posts

Salutare , m? numesc Mihai sunt o persoan? optimist? pân? în ultima instan??,sociabil m? integrez rapid într-un colectiv.

Sunt aici ca s? cap?t cunon?tiin?e ?i la rândul meu s? împart cunonstiintele mele.

Prioritatea mea pe acest forum este s? înv?? limbajul de programare C++.

Cunonstiintele mele nu sunt foarte profunde dar sunt foarte încântat s? împart cât ?tiu.

Edited by Bright
Link to comment
Share on other sites

Salut, bine ai venit.

Un sfat, nu pari mai destept daca folosesti un site de genul diacritice.com.

Salutare, ab?ine-te la comentariile f?r? sens , am folosit diacritice.com pentru ca s? câ?tig timp :)

Edit:

Dar NU cum ai spus tu:

Ochii mei... :|

OFF:// degeaba scrii cu diacritice daca nu stii sa scrii corect d.p.d.v. gramatical sau sa folosesti semnele de punctuatie.

On:// Bine ai venit, nu e ok sa sari la cearta cand stii ca NU ai dreptate, sper sa stai cat mai mult printre noi si sa inveti lucruri utile.

Asta se întâmpl? când dormi 2 ore :) oricum mul?umesc pentru sfat.

Edited by Bright
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare, ab?ine-te la comentariile f?r? sens , am folosit diacritice.com pentru a câ?tiga timp :)
Salutare, ab?ine-te la comentariile f?r? sens , am folosit diacritice.com ca s? câ?tig timp :)

Dar NU cum ai spus tu:

Salutare, ab?ine-te la comentariile f?r? sens , am folosit diacritice.com pentru ca s? câ?tig timp :)

Ochii mei... :|

OFF:// degeaba scrii cu diacritice daca nu stii sa scrii corect d.p.d.v. gramatical sau sa folosesti semnele de punctuatie.

On:// Bine ai venit, nu e ok sa sari la cearta cand stii ca NU ai dreptate, sper sa stai cat mai mult printre noi si sa inveti lucruri utile.

@Bright asta NU e o scuza, eu am momente cand nici pe alea 2 ore nu le dorm! :)

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...